[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
یاد ایام آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۹/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 5
( 45 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2361
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

باسلام، دوستان بزرگوار از اینکه دوباره مزاحم شما عزیزان میشم عذر خواهی میکنم ، راستش فیلمهای زیادی به خصوص دهه ۶۰ دیدم و به علت اینکه مصادف با ایام کودکی بوده فقط صحنه های جزیی از اونها بدون اینکه اسم  فیلم بدونم در ذهنم حک شده

فیلمی بود اواخر دهه ۶۰ فکر کنم مربوط به کشورهای بلوک شرق  ، فیلم به قول معروف شمشیری ،  شبیه  " فیلم آخرین بت پرست    "، صحنه هایی از فیلم که یادم مونده  فکر کنم جنگ بین بربرها یا چیزی شبیه این بود یه صحنه از فیلم دختر فرمانده یا شاه بود که توی قلعه مونده بود و فلج بود با تیر کمون مبارزه میکرد کشته میشد ، همچنین یه جای فیلم یکی از شخصیتهای دشمن محاصره  می شد و رگ دست خودش گاز میگرفت و خودکشی میکرد یادمه  آخرهای فیلم یکی از افراد وفادار شاه کنار ساحل خودشو جان فدای شاه میکرد و جلوی تیر ها میگرفت کشته میشد  جان پادشاه نجات میداد

داشتم صفحات قبلی مطالعه میکردم که دیدم در صفحات قبل راجع به این فیلم سوال شده و دوستان به درستی راهنمایی کرده بودند تشکر از دوستانی که اسم فیلم پیدا کرده بودند

اسم فیلم عصر حکمرانان(денят на владетелите (the day of the rulers 1986

فیلم

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند. گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
۱۳۹۸/۹/۱۳ عصر ۱۰:۱۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #2362

(۱۳۹۸/۹/۱۳ عصر ۰۶:۱۳)یاد ایام نوشته شده:  

با سلام

از دوستان گرامی خواهشمندم راجع به نام چندتا فیلم اگه امکان داره راهنمایی کنند

...دومین فیلم درباره جنگ جهانی دوم هست فیلمی شبیه داستان فیلم عقاب فرود امده  the eagle has landed اما داستان فیلم فکر کنم درباره چهار تا چتر باز آلمانی که در بیابان یا صحرا فرود میان برای ترور  یه شخصیت  ، آخر فیلم اینطوری بود ماموریت لو میره و  یک نفر زنده میمونه با دختری که به اون علاقمند هست پیشنهاد میده یونیفرم نظامی خودش بپوشه تا به عنوان جاسوس دستگیر نشه ، کسی اسم این فیلم میدونه من هر چی گشتم پیداش نکردم ...

با سلام و عرض خیر مقدم

به احتمال قوی منظور نظر شما فیلمی است با عنوان  کماندوهای صحرا به کارگردانی امبرتو لنسی محصول مشترک سه کشور آلمان ، ایتالیا و فرانسه.

Desert Commandos - 1967

https://www.imdb.com/title/tt0061693/

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۸/۹/۱۶ عصر ۰۹:۲۳
تشکر شده توسط : Kathy Day, یاد ایام, شارینگهام, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باد وایت, مارک واتنی, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲

تشکرها : 48
( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2363

سلام و درود دوستان عزیز کافه امیدوارم حالتون خوب باشه چندی پیش ی فیلم قدیمی دیدم ک خیلی دوس دارم بازم ببینمش فقط چند صحنه یادمه ک ی بنده خدایی رو میفرستن رئیس ی زندان بشه اما تفکراتش با رئیس های قبلی و مسئولینش فرق داره دوس داره رفاه برای زندانیان وجود داشته باشه حتی خیلی هاشون کار میکردن و کسب درآمد داشتن بعدش مسئولین میگن این زندانیا قراره تو زندان عذاب بکشن نباید بهشون اسون بگیری خلاصه خیلی کارها کردن ک تسلیم بشه ولی نشد اون کسب درآمد از ی مزرعه بود یادمه ی انبار غذا هم آتیش زدن عمدا فقط همین رو یادمه خاهش میکنم کمک کنید اسمشو پیدا کنم

هوکاگه شدن دلیل نمیشه که مردم تو رو قبول کنن

بلکه وقتی مردم قبولت کنن میتونی هوکاگه بشی 

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۴
تشکر شده توسط : زرد ابری, باد وایت, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #2364

(۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۴)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام و درود دوستان عزیز کافه امیدوارم حالتون خوب باشه چندی پیش ی فیلم قدیمی دیدم ک خیلی دوس دارم بازم ببینمش فقط چند صحنه یادمه ک ی بنده خدایی رو میفرستن رئیس ی زندان بشه اما تفکراتش با رئیس های قبلی و مسئولینش فرق داره دوس داره رفاه برای زندانیان وجود داشته باشه حتی خیلی هاشون کار میکردن و کسب درآمد داشتن بعدش مسئولین میگن این زندانیا قراره تو زندان عذاب بکشن نباید بهشون اسون بگیری خلاصه خیلی کارها کردن ک تسلیم بشه ولی نشد اون کسب درآمد از ی مزرعه بود یادمه ی انبار غذا هم آتیش زدن عمدا فقط همین رو یادمه خاهش میکنم کمک کنید اسمشو پیدا کنم

سلام و درود خدمت دوست گرامی

اتفاقا امشب از شبکه ی نمایش پخش شد ، احتمالا تکرارش رو فردا بتونید ببینید :

Brubaker - 1980

https://www.imdb.com/title/tt0080474/

۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۳:۱۳
تشکر شده توسط : Kathy Day, ماهی گیر, اوچیها ایتاچی, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باربوسا
یاد ایام آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۹/۱۲

تشکرها : 5
( 45 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2365

(۱۳۹۸/۹/۱۶ عصر ۰۹:۲۳)مراد بیگ نوشته شده:  

[quote='یاد ایام' pid='39105' dateline='1575470593']

با سلام

از دوستان گرامی خواهشمندم راجع به نام چندتا فیلم اگه امکان داره راهنمایی کنند

...دومین فیلم درباره جنگ جهانی دوم هست فیلمی شبیه داستان فیلم عقاب فرود امده  the eagle has landed اما داستان فیلم فکر کنم درباره چهار تا چتر باز آلمانی که در بیابان یا صحرا فرود میان برای ترور  یه شخصیت  ، آخر فیلم اینطوری بود ماموریت لو میره و  یک نفر زنده میمونه با دختری که به اون علاقمند هست پیشنهاد میده یونیفرم نظامی خودش بپوشه تا به عنوان جاسوس دستگیر نشه ، کسی اسم این فیلم میدونه من هر چی گشتم پیداش نکردم ...

با سلام و عرض خیر مقدم

به احتمال قوی منظور نظر شما فیلمی است با عنوان  کماندوهای صحرا به کارگردانی امبرتو لنسی محصول مشترک سه کشور آلمان ، ایتالیا و فرانسه.

Desert Commandos - 1967

https://www.imdb.com/title/tt0061693/

با سلام و سپاس از راهنمایی شما جناب  "مراد بیگ " بله درست فرمودید ، مدتها بود که دنبال اسم این فیلم بودم . سپاسگزارم

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند. گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۸:۵۵
تشکر شده توسط : ماهی گیر, مراد بیگ, جناب سرگرد, زرد ابری, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2366

(۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۳:۱۳)مراد بیگ نوشته شده:  

(۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۴)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام و درود خدمت دوست گرامی

اتفاقا امشب از شبکه ی نمایش پخش شد ، احتمالا تکرارش رو فردا بتونید ببینید :

Brubaker - 1980

https://www.imdb.com/title/tt0080474/

واقعا ممنونم خودش بود لطف کردید جناب مراد بیک عزیز این فیلم رو خیلی دوست دارم خوشحالم میتونم دوباره ببینمش

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۸/۹/۱۷ صبح ۰۹:۴۲
تشکر شده توسط : مراد بیگ, rahgozar_bineshan, زرد ابری, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2367

سلام و درود دوباره خدمت عزیزان کافه اسم ی فیلم دیگه میخام ک صحنه های کمی رو یادمه دقیقا نمیدونم کره ای بود یا چینی یا ژاپنی ولی فکر کنم ژانر طنز و رزمی بود ی صحنه نقش اول میخاد بین مردان خوش اندامی ک صف کشیدن یکی رو انتخاب کنه میاد یکی ک فقط سرش پیداست و بدنش مخفیه رو انتخاب میکنه ک نشون میده بدن خوش فرمی داره تیکه آخر فیلم میره تو اسمون و با سرعت بالا 5 انگشتش رو رو ب زمین میگیره و ی جورایی با ی انرژی منتقل میکنه به زمین ک نشونه هر 5 انگشت روی زمین میمونه ک این حرکت ی اسم خاص هم داشت ک هرکسی نمیتونست انجام بده و طرف مقابل شکست میخوره ببخشید فقط همین یادمه

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۸/۹/۱۷ عصر ۱۱:۱۵
تشکر شده توسط : ماهی گیر, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #2368

(۱۳۹۸/۹/۱۷ عصر ۱۱:۱۵)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام و درود دوباره خدمت عزیزان کافه اسم ی فیلم دیگه میخام ک صحنه های کمی رو یادمه دقیقا نمیدونم کره ای بود یا چینی یا ژاپنی ولی فکر کنم ژانر طنز و رزمی بود ی صحنه نقش اول میخاد بین مردان خوش اندامی ک صف کشیدن یکی رو انتخاب کنه میاد یکی ک فقط سرش پیداست و بدنش مخفیه رو انتخاب میکنه ک نشون میده بدن خوش فرمی داره تیکه آخر فیلم میره تو اسمون و با سرعت بالا 5 انگشتش رو رو ب زمین میگیره و ی جورایی با ی انرژی منتقل میکنه به زمین ک نشونه هر 5 انگشت روی زمین میمونه ک این حرکت ی اسم خاص هم داشت ک هرکسی نمیتونست انجام بده و طرف مقابل شکست میخوره ببخشید فقط همین یادمه

سلام

نام فیلم : (Kung Fu Hustle (2004

اسم اون تکنیک "دست بودا" بود

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۸/۹/۱۸ صبح ۱۰:۱۶
تشکر شده توسط : اوچیها ایتاچی, مراد بیگ, سروان رنو, جناب سرگرد, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2369

(۱۳۹۸/۹/۱۸ صبح ۱۰:۱۶)ماهی گیر نوشته شده:  

(۱۳۹۸/۹/۱۷ عصر ۱۱:۱۵)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام

نام فیلم : (Kung Fu Hustle (2004

اسم اون تکنیک "دست بودا" بود

سپاسگذارم از دوست عزیزم جناب ماهی گیر که همیشه لطف داشتن و کمک کردن اسم فیلمم رو پیدا کنم

۱۳۹۸/۹/۱۸ عصر ۰۲:۱۱
تشکر شده توسط : ماهی گیر, جناب سرگرد, باربوسا
Mr. Nobody آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 7 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #2370

سلام یه فیلم بود حدود 7/8 سال پیش دیدم البته شاید قدیمی تر بوده یه عده بودن تو یه معدن کار میکردن یه ماده گازی شکل زرد رنگ ازاد کردند که به سمت مایعات حرکت میکرد و با برخورد به مایعات مثلا اب منفجر میشد. لطفا اگه کسی اسم این فیلمو بلده بگه. مرسی.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ عصر ۰۶:۵۰
تشکر شده توسط : باربوسا
عباس حاجیوند آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۱۰/۴
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 36 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #2371
نام فیلم

سلام و عرض ادب.حدود 30 سال قبل از شیکه 1 فیلم سینمائی پخش شد ک یک زندانی بعد از اینکه تیری بسوی زندانبان زد موفق ب فرار شد.سگ زندانبان بالای سر زندانبان رفت ولی زندانبان ک ظاهرا نامش هکتور بود ب سگ گفن منو ول کن و برو دنبال اون.بعدش این سگ همه جا ب دنبال ان زندانی فراری بود و در اخر فیلم دوستان زندانی فراری میخواستن اونو از مرز با هلیکوپتر خارج کنن ولی سگ همچنان در تعقیب زندانی بود و در اخر فیلم یکی از دوستان زندانی با تفنگ دوربین دار سگ را هدف قرار داد و کشت. یک کتاب هم در مورد همین داستان با عنوان رمان فراری هست ک نوشته اریستید بخاطر مخالفت با دیکتاتوری انایا ب زندان کار اجباری افتاد و در زندان موفق شد در فرصتی مناسب تفنگ زندانبان را بردارد و او را بکشد و ضربه ای هم ب سگ زندانبان بزند و فرار کند.نام این فیلم میخوام ک بتونم دانلودش کنم. ممنون از شما

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ عصر ۰۶:۲۵
تشکر شده توسط : شارینگهام, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #2372
RE:درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۸/۱۰/۲۵ عصر ۰۶:۲۵)عباس حاجیوند نوشته شده:  

سلام و عرض ادب.حدود 30 سال قبل از شیکه 1 فیلم سینمائی پخش شد ک یک زندانی بعد از اینکه تیری بسوی زندانبان زد موفق ب فرار شد.سگ زندانبان بالای سر زندانبان رفت ولی زندانبان ک ظاهرا نامش هکتور بود ب سگ گفن منو ول کن و برو دنبال اون.بعدش این سگ همه جا ب دنبال ان زندانی فراری بود و در اخر فیلم دوستان زندانی فراری میخواستن اونو از مرز با هلیکوپتر خارج کنن ولی سگ همچنان در تعقیب زندانی بود و در اخر فیلم یکی از دوستان زندانی با تفنگ دوربین دار سگ را هدف قرار داد و کشت. یک کتاب هم در مورد همین داستان با عنوان رمان فراری هست ک نوشته اریستید بخاطر مخالفت با دیکتاتوری انایا ب زندان کار اجباری افتاد و در زندان موفق شد در فرصتی مناسب تفنگ زندانبان را بردارد و او را بکشد و ضربه ای هم ب سگ زندانبان بزند و فرار کند.نام این فیلم میخوام ک بتونم دانلودش کنم. ممنون از شما

با سلام و عرض خیر مقدم

این فیلم قبلا در دو پست زیر و در زمانهای متفاوت ، توسط دوستان گرامی جنابان سناتور و شارینگهام شناسایی و معرفی شده است:

http://cafeclassic5.ir/thread-192-post-2...http://cafeclassic5.ir/thread-192-post-26145.htm

http://cafeclassic5.ir/thread-268-post-3...http://cafeclassic5.ir/thread-268-post-36142.htm

...

El Perro - 1979

http://www.imdb.com/title/tt0075059

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ صبح ۰۱:۰۲
تشکر شده توسط : Kathy Day, rahgozar_bineshan, جناب سرگرد, Classic, سروان رنو, شارینگهام, سناتور, زرد ابری, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2373

(۱۳۹۸/۱۰/۲۶ صبح ۰۱:۰۲)مراد بیگ نوشته شده:  

با سلام و عرض خیر مقدم

این فیلم قبلا در دو پست زیر و در زمانهای متفاوت ، توسط دوستان گرامی جنابان سناتور و شارینگهام شناسایی و معرفی شده است:

http://cafeclassic5.ir/thread-192-post-2...http://cafeclassic5.ir/thread-192-post-26145.htm

http://cafeclassic5.ir/thread-268-post-3...http://cafeclassic5.ir/thread-268-post-36142.htm

...

El Perro - 1979

درود و شب خوش بر دوستان

لطفا اگر کسی اسم ترانه و خواننده تیزر این فیلم(El Perro )رو میدونه اطلاع بده من خیلی دنبالش گشتم چیزی دستگیرم نشد (صدای یه خانومه)

و موضوع دوم

دوستان در مطالب بالا فیلم اعجوبه های کونگ فو رو معرفی کردند میخواستم بدونم کسی این فیلم رو با صدای آقای منوچهر والی زاده که بجای استفان چو صحبت میکرد سراغ داره

سپاس فراوان

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۸/۱۱/۲ صبح ۱۲:۱۴
تشکر شده توسط : Kathy Day, شارینگهام, زرد ابری, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2374

سلام و درود خدمت همه عزیزان کافه بازم مثل همیشه نیازمند کمک های شما عزیزان در جستجوی اسم فیلم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

تقریبا 18 سال پیش ی فیلم دیدم ک فقط یک صحنه یادمه ی بازیگر خوش هیکل بود برای نجات ی دختر که تو ی ماشین نظامیه میره و نجاتش میده تو چمنزارها با چاقو مانتو کوتاهش رو پاره میکنه و بعد گره میزنه تا بتونه ببرتش تو آب شنا کنه یه رفیق سیاه چرده هم داشت ک با ماشین گان میاد اونجا رو ب آتیش میکشه اخرشم از بالا ی ساختمون دختره رو میندازه پایین رفیق سیاهه میگیرتش نمیدونم چرا حس میکنم بازیگره شبیه ژان کلود بود

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۸/۱۱/۸ صبح ۰۳:۱۵
تشکر شده توسط : شارینگهام, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2375

(۱۳۹۸/۱۱/۸ صبح ۰۳:۱۵)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام و درود خدمت همه عزیزان کافه بازم مثل همیشه نیازمند کمک های شما عزیزان در جستجوی اسم فیلم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

تقریبا 18 سال پیش ی فیلم دیدم ک فقط یک صحنه یادمه ی بازیگر خوش هیکل بود برای نجات ی دختر که تو ی ماشین نظامیه میره و نجاتش میده تو چمنزارها با چاقو مانتو کوتاهش رو پاره میکنه و بعد گره میزنه تا بتونه ببرتش تو آب شنا کنه یه رفیق سیاه چرده هم داشت ک با ماشین گان میاد اونجا رو ب آتیش میکشه اخرشم از بالا ی ساختمون دختره رو میندازه پایین رفیق سیاهه میگیرتش نمیدونم چرا حس میکنم بازیگره شبیه ژان کلود بود

سلام

فیلمی که تعریف کردید شاید direct action باشه با بازی دولف لندگرن

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ صبح ۰۲:۴۴
تشکر شده توسط : شارینگهام, مراد بیگ, زرد ابری, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #2376

با سلام و عرض خیر مقدم

...

El Perro - 1979

سلام

وقت بخیر

برای چندمین بار خوشحالی خود را از حضور کافه کلاسیک اعلام می کنم.چون هر بار که به کافه کلاسیک سر می زنم،محال است که دست خالی بیرون بروم.:blush:

مثل امروز که از نظر دوست جدیدمان جناب "عباس حاجیوند" بهره بردم و به کتاب صوتی فیلم موردعلاقه ام  دست یافتم.

Dog, The - El Perro

برایم خیلی جالب بود که این فیلم بر اساس کتابی  ساخته شده که بهتر از اصلش درآمده!:rolleyes:

http://book.iranseda.ir/detailsalbum/?g=84078

به هرحال از این که در این محفل گرم و صمیمی تلمذ می کنم،به خود افتخار می کنم.:lovve:

با توجه به داستان صوتی این فیلم، کنجکاو شدم تا ببینم  این کتاب به فارسی هم منتشر شده که نتیجه ای عایدم نشد. حتی نتوانستم ردی از نویسنده ی کتاب بیابم.

آلبرتو واس گس فیگروا

اگر دوستان سرنخی یافتند،مرا هم بی نصیب نگذارند.

ضمنا" برای یافتن خواننده ی زن آواز متن فیلم هم گشتم که چیزی کشف نشد.ولی باز هم می گردم چون جوینده یابنده است!

موفق باشید.

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ عصر ۰۸:۲۹
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, دون دیه‌گو دلاوگا, مراد بیگ, سناتور, زرد ابری, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #2377

(۱۳۹۸/۱۱/۱۱ عصر ۰۸:۲۹)شارینگهام نوشته شده:  

با سلام و عرض خیر مقدم

...

El Perro - 1979

سلام

وقت بخیر

برای چندمین بار خوشحالی خود را از حضور کافه کلاسیک اعلام می کنم.چون هر بار که به کافه کلاسیک سر می زنم،محال است که دست خالی بیرون بروم.:blush:

مثل امروز که از نظر دوست جدیدمان جناب "عباس حاجیوند" بهره بردم و به کتاب صوتی فیلم موردعلاقه ام  دست یافتم.

Dog, The - El Perro

برایم خیلی جالب بود که این فیلم بر اساس کتابی  ساخته شده که بهتر از اصلش درآمده!:rolleyes:

به هرحال از این که در این محفل گرم و صمیمی تلمذ می کنم،به خود افتخار می کنم.:lovve:

با توجه به داستان صوتی این فیلم، کنجکاو شدم تا ببینم  این کتاب به فارسی هم منتشر شده که نتیجه ای عایدم نشد. حتی نتوانستم ردی از نویسنده ی کتاب بیابم.

آلبرتو واس گس فیگروا

ضمنا" برای یافتن خواننده ی زن آواز متن فیلم هم گشتم که چیزی کشف نشد.ولی باز هم می گردم چون جوینده یابنده است!

موفق باشید.

متاسفانه این فیلم هم مثل خیلی از فیلمهایی که روی نوارهای بتا دیدیم نایاب شد.

شاید عباس مطمئن زاده در آرشیوش اون رو داشته باشه که اون هم خدا رو شکر خسیس تشریف دارند و فیلمهاشون رو در اختیار کسی قرار نمیدن

۱۳۹۸/۱۱/۱۲ عصر ۱۰:۱۵
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, شارینگهام, زرد ابری, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #2378

(۱۳۹۸/۱۱/۱۲ عصر ۱۰:۱۵)سناتور نوشته شده:  

(۱۳۹۸/۱۱/۱۱ عصر ۰۸:۲۹)شارینگهام نوشته شده:  

Dog, The - El Perro

آلبرتو واس گس فیگروا

موفق باشید.

متاسفانه این فیلم هم مثل خیلی از فیلمهایی که روی نوارهای بتا دیدیم نایاب شد.

شاید عباس مطمئن زاده در آرشیوش اون رو داشته باشه که اون هم خدا رو شکر خسیس تشریف دارند و فیلمهاشون رو در اختیار کسی قرار نمیدن

درود بر جناب سناتور

عذر می خواهم.گمان کنم که اشتباه متوجه شده اید.

مورد درخواستی من،فایل pdf کتاب فراری است که بر اساس آن فیلم سگ را ساخته اند.

ضمنا" بنده این فیلم را به سه شکل مختلف دارم:

1-DVD با کیفیت کپچر و دوبله ی سانسور شده

2-فایل تصویری بدون سانسور ولی زبان اصلی

3_فایل تصویری بدون سانسور و دوبله قدیمی با کیفیت عالی

این هم نشانی دانلود همین سومی  https://filmlost.in/tt0075059/

موفق باشید:rolleyes:

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ صبح ۱۲:۰۴
تشکر شده توسط : زرد ابری, سناتور, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #2379

با سلام خدمت دوستان

درخواست دوستمان عباس جلیلوند:

سلام و عرض ادب. حدود 30 سال قبل فیلمی از شبکه خانگی پخش شد ک یک مرد زورگو و ثروتمند یک مرد سیاهپوست را ب قتل رساند و بخاطر موقعیتش مطمئن بود کسی اونو محاکمه نمیکند ولی از بخت بدش جنایت در منطقه تحت حفاظت کلانتری شجاع و درستکار ب اسم اگر اشتباه نکنم کلانتر کوا رخ داده بود و کلانتر هم اهل ترس و رشوه و این مسائل نبود و اطرافیان ان مرد قاتل هم بهش گفتند کلانتر اهل رشوه و ترس نیست ولی ان قاتل با خونسردی کامل اعتنا نکرد و در اخر کلانتر موفق شد اونو به اعدام با صندلی الکتریکی محکوم کند نام اون فیلم و یا لینک دوبله دانلود اون فیلم را  می خواستم. ممنون از همه دوستان

۱۳۹۸/۱۱/۱۴ صبح ۱۲:۳۰
تشکر شده توسط : شارینگهام, زرد ابری, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2380

Y

(۱۳۹۸/۱۱/۱۱ صبح ۰۲:۴۴)جناب سرگرد نوشته شده:  

(۱۳۹۸/۱۱/۸ صبح ۰۳:۱۵)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام

فیلمی که تعریف کردید شاید direct action باشه با بازی دولف لندگرن

اون فیلم قدیمی تره ب هر حال ممنونم

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ عصر ۰۴:۵۷
تشکر شده توسط : باربوسا
ارسال پاسخ