[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۱۵
اعتبار: 1

تشکرها : 3
( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #1361
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

ببخشید من فیلمشناسی  راجرهنین جست وجو کردم.متاسفانه بااین نام داخل ویکی پدیا نیست وداخل گوگل هم نوشتم چیزی پیدا نشد.ممنون میشم راهنمایی کنید

رفاقت مردمیخواد
۱۳۹۵/۴/۲۵ عصر ۰۸:۲۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷
اعتبار: 10

تشکرها : 382
( 531 تشکر در 104 ارسال )
شماره ارسال: #1362

(۱۳۹۵/۴/۲۳ عصر ۱۱:۱۳)مارک واتنی نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۴/۲۲ عصر ۱۰:۰۸)بوچ کسیدی نوشته شده:  

سلام دوستان . اسم یه فیلم رو دو بار درخواست کردم اما هیچکی حتی فک کنم نگاشم نکرد . اما کسی هست لیست فیلمهای پارتیزانی رو داشته باشه و یا بهم بگه کجا میتونم پیداشون کنم ؟؟؟

سلام

دوست عزیز فعلاً این لیست ها رو داشته باش تا کاملتر براتون پیدا کنم :

لیست اول

لیست دوم

ممنون

سفرت بخیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۵/۴/۲۶ صبح ۰۱:۲۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, مارک واتنی, باربوسا
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1363

خیلی وقتا پیش یه فیلم دیدم که اسمشو خاطرم نیست اما روند کلی ماجرا اینجور بود که توی جنگ بین دو گروه (حالا دولتی و مردم  بود رو درست یادم نیست , هرچی هست فضاش بیشتر توی جنگلا بود )

دو تا مرد که با هم آشنا هم هستن و حرفه ای و در برابر گرفتن پول واسه گروهها میجنگن , یه جورایی به دو طرف میپیوندن و دربرابر هم میجنگن .یکیشون واسه آدم خوبا و یکیشون واسه آدم بدا . یه صحنش که تو ذهنم مونده تقریبا آخرای درگیریشون اون حرفه ای که طرف خوباست یه جورایی زخمی شده و میخواد به کمک چند نفر پشت یه کامیون سوار شه و دوستش که طرف آدم بداست با یه دوربین دار به طرفش نشونه رفته . و اون آدم خوبه اینو میدونه و پشتشو به طرف رفیقش میکنه و با کمک اون چند نفر سوار میشه و رفیقشم به خاطر همین بهش تیر اندازی نمیکنه . وبعدشم آخر فیلم هر دوشون با هم سوار هلیکوپتر میشن و میرن سراغ یه جنگ دیگه و یه کار دیگه پول درآوردن از حرفه شون ...

کسی اسم فیلمو میدونه ؟؟؟

به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۵/۴/۲۶ صبح ۰۱:۴۶
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
آسیموف آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۸/۱
اعتبار: 5

تشکرها : 4
( 151 تشکر در 13 ارسال )
شماره ارسال: #1364

(۱۳۹۵/۴/۲۵ عصر ۰۸:۲۳)داک مکوي نوشته شده:  

ببخشید من فیلمشناسی  راجرهنین جست وجو کردم.متاسفانه بااین نام داخل ویکی پدیا نیست وداخل گوگل هم نوشتم چیزی پیدا نشد.ممنون میشم راهنمایی کنید

با این نام جستجو کن : ROGER HANIN

۱۳۹۵/۴/۲۷ صبح ۱۰:۲۹
hojat.five آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۲۲
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 12 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #1365

سلام

آقا یه فیلم رزمی چینی از شبکه 3 چند سال پیشا پخش که شخصیت منفی فیلم خودشو کور میکنه واسه مبارزه آخر که هیچ دلبستگی به دنیا نداشته باشه و ..

هیچ جا واسه خوابیدن رختخواب خود آدم نمیشه
۱۳۹۵/۴/۲۷ صبح ۱۰:۳۹
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1366

(۱۳۹۵/۴/۲۷ صبح ۱۰:۳۹)hojat.five نوشته شده:  

سلام

آقا یه فیلم رزمی چینی از شبکه 3 چند سال پیشا پخش که شخصیت منفی فیلم خودشو کور میکنه واسه مبارزه آخر که هیچ دلبستگی به دنیا نداشته باشه و ..

سلام

اسم فیلم مردی به نام هیرو بود

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۵/۴/۲۷ صبح ۱۱:۵۸
تشکر شده توسط : hojat.five, خانم لمپرت, مراد بیگ, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
amir@arsalan آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۴

تشکرها : 1
( 5 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #1367

با عرض سلام و خسته نباشید

چند وقت پیش یکی از دوستان جریان یک فیلم را برام تعریف کرد به نظرم جالب اومد ولی ایشون هرچقدر فکرد نتونست اسمشو به خاطر بیاره

موضوع از این قرار بوده که چند نفر یک بازی رایانه ای به دستشون میوفته که هر کدام از اونها به طریقی که در بازی گیم اور میشده در دنیای واقعی به همون طریق از بین میرفته

ممنون میشم اگه بتونید اسمشو بهم بگید

هیچ چیز در دنیا وجود نداره که اونقدر آسیب دیده باشه که خدای بزرگ نتونه اونو درست کنه - دیالوگی زیبا از سریال پوآرو
۱۳۹۵/۴/۲۷ عصر ۰۷:۲۲
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #1368

(۱۳۹۵/۴/۲۷ عصر ۰۷:۲۲)amir@arsalan نوشته شده:  

با عرض سلام و خسته نباشید

چند وقت پیش یکی از دوستان جریان یک فیلم را برام تعریف کرد به نظرم جالب اومد ولی ایشون هرچقدر فکرد نتونست اسمشو به خاطر بیاره

موضوع از این قرار بوده که چند نفر یک بازی رایانه ای به دستشون میوفته که هر کدام از اونها به طریقی که در بازی گیم اور میشده در دنیای واقعی به همون طریق از بین میرفته

ممنون میشم اگه بتونید اسمشو بهم بگید

سلام بر دوست گرامی فیلم سینمایی مورد نظر شما زنده بمان میباشد.

Stay alive-2006

http://www.imdb.com/title/tt0441796/

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۵/۴/۲۷ عصر ۱۰:۱۹
تشکر شده توسط : BATMAN, شارینگهام, amir@arsalan, باد وایت, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #1369

[quote='بوچ کسیدی' pid='33621' dateline='1468621002']

خیلی وقتا پیش یه فیلم دیدم که اسمشو خاطرم نیست اما روند کلی ماجرا اینجور بود که توی جنگ بین دو گروه (حالا دولتی و مردم  بود رو درست یادم نیست , هرچی هست فضاش بیشتر توی جنگلا بود )

دو تا مرد که با هم آشنا هم هستن و حرفه ای و در برابر گرفتن پول واسه گروهها میجنگن , یه جورایی به دو طرف میپیوندن و دربرابر هم میجنگن .یکیشون واسه آدم خوبا و یکیشون واسه آدم بدا . یه صحنش که تو ذهنم مونده تقریبا آخرای درگیریشون اون حرفه ای که طرف خوباست یه جورایی زخمی شده و میخواد به کمک چند نفر پشت یه کامیون سوار شه و دوستش که طرف آدم بداست با یه دوربین دار به طرفش نشونه رفته . و اون آدم خوبه اینو میدونه و پشتشو به طرف رفیقش میکنه و با کمک اون چند نفر سوار میشه و رفیقشم به خاطر همین بهش تیر اندازی نمیکنه . وبعدشم آخر فیلم هر دوشون با هم سوار هلیکوپتر میشن و میرن سراغ یه جنگ دیگه و یه کار دیگه پول درآوردن از حرفه شون ...

کسی اسم فیلمو میدونه ؟؟؟

سلام بوچ کسیدی{#smilies.heart} 

خوبی؟

ممنون که این فیلم رو مطرح کردی.اتفاقا"قصد داشتم به عنوان نیازمندی مطرح کنم.

اسم فیلم مورد نظر ما،"مزدور   " است.

این فیلم رو اولین بار  در تابستان 1373 از شبکه 3 دیدم و تا این لحظه ردی ازش نیافتم.

امیدوارم سایر دوستان  بتوانند ما رو کمک کنند  مثل اسم لاتین فیلم یا بازیگر نقش اول.

از داستان فیلم  همین قدر یادم هست که :

در دهکده ای که مربوط به یکی از کشور های آمریکای لاتین می باشد، پیرمردی ثروتمند می میرد و یک معدن؟{#smilies.undecided}از خود باقی می گذارد.به غیر از همسر جوان و زیبایش،وارث دیگری ندارد تا معدن را اداره کند. بنابراین یک گروه مخالف تصمیم می گیرند با بهره برداری از معدن،آن را تصاحب کنند.

مردم دهکده که از تبهکاران وحشت دارند، نقش اول فیلم را  استخدام می کنند. شخصیت او،به یول براینر در فیلم هفت دلاور شبیه است، ولی بدون یار و هم رزم.

ضمن اینکه رفیق قدیمیش،رفته ،مزدور  جناح مخالف شده!{#smilies.biggrin}

بنابراین  ،مزدور مثبت فیلم، با تدارک نیروهای مردمی و عهده گرفتن فرماندهی آنان، کمک می کند تا محموله معدن به مقصد برسد و امتیاز بهره برداری از معدن به نام مردم دهکده ثبت گردد.

لحظه ی به یادماندنی فیلم  ،جایی است که کامیون محموله  پس از درگیری شدید بین دو گروه رقیب، از مرز  دهکده عبور می کند. قهرمان فیلم زخمی شده، مردم او را از کامیون بالا می کشند.در حالی که مزدور منفی، با تفنگ دوربین دار او را هدف گرفته. ..ولی با لبخندی تلخ می گوید :"لعنتی. ..دیگه فایده ای نداره!

و در پایان دو مزدورمثبت و منفی فیلم، در یک ماشین، به دنبال پروژه ی بعدی می روند!

نمای اختتامیه فیلم هم به چرخ و فلکی زوم می شود که زمانی دختربچه ای زیبا بر آن سوار بوده. ..همان دختر محبوب  قهرمان فیلم  که در بغلش کشته شد.{#smilies.sleepy}

یه سلام هم به خدمت کوروش عزیز دارم و باید به خدمتشان بگم که  فیلم  مورد نظر شما را هم دیدم و خوب صحنه هاش رو یادم هست.

ولی چه کنم که صدا و سیما، اسم فیلم ها رو در قدیم یک بار می گفت و دیگر هیچ {#smilies.huh}

فقط بگم که جانی یک نامزد داشت که شدیدا"اون رو دوست داشت.پلیس هم از همین طریق، ردش رو می زنه.موقعی که میخوان اون و معشوق زخمی رو دستگیر کنند، دست به اسلحه ی خالی می بره.پلیس هم بی درنگ شلیک می کنه و اون دو دلداده رو در آغوش هم می کشه .{#smilies.angel}

کلام آخر :

نا امید نباشید، جوینده یابنده خواهد بود. {#smilies.cool}

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۴/۲۸ صبح ۰۳:۰۷
تشکر شده توسط : بوچ کسیدی, باد وایت, باربوسا
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1370

(۱۳۹۵/۴/۲۸ صبح ۰۳:۰۷)شارینگهام نوشته شده:  

[quote='بوچ کسیدی' pid='33621' dateline='1468621002']

کسی اسم فیلمو میدونه ؟؟؟

سلام بوچ کسیدی{#smilies.heart} 

خوبی؟

ممنون که این فیلم رو مطرح کردی.اتفاقا"قصد داشتم به عنوان نیازمندی مطرح کنم.

اسم فیلم مورد نظر ما،"مزدور   " است.

این فیلم رو اولین بار  در تابستان 1373 از شبکه 3 دیدم و تا این لحظه ردی ازش نیافتم.

امیدوارم سایر دوستان  بتوانند ما رو کمک کنند  مثل اسم لاتین فیلم یا بازیگر نقش اول.

از داستان فیلم  همین قدر یادم هست که :

در دهکده ای که مربوط به یکی از کشور های آمریکای لاتین می باشد، پیرمردی ثروتمند می میرد و یک معدن؟{#smilies.undecided}از خود باقی می گذارد.به غیر از همسر جوان و زیبایش،وارث دیگری ندارد تا معدن را اداره کند. بنابراین یک گروه مخالف تصمیم می گیرند با بهره برداری از معدن،آن را تصاحب کنند.

مردم دهکده که از تبهکاران وحشت دارند، نقش اول فیلم را  استخدام می کنند. شخصیت او،به یول براینر در فیلم هفت دلاور شبیه است، ولی بدون یار و هم رزم.

ضمن اینکه رفیق قدیمیش،رفته ،مزدور  جناح مخالف شده!{#smilies.biggrin}

بنابراین  ،مزدور مثبت فیلم، با تدارک نیروهای مردمی و عهده گرفتن فرماندهی آنان، کمک می کند تا محموله معدن به مقصد برسد و امتیاز بهره برداری از معدن به نام مردم دهکده ثبت گردد.

لحظه ی به یادماندنی فیلم  ،جایی است که کامیون محموله  پس از درگیری شدید بین دو گروه رقیب، از مرز  دهکده عبور می کند. قهرمان فیلم زخمی شده، مردم او را از کامیون بالا می کشند.در حالی که مزدور منفی، با تفنگ دوربین دار او را هدف گرفته. ..ولی با لبخندی تلخ می گوید :"لعنتی. ..دیگه فایده ای نداره!

و در پایان دو مزدورمثبت و منفی فیلم، در یک ماشین، به دنبال پروژه ی بعدی می روند!

نمای اختتامیه فیلم هم به چرخ و فلکی زوم می شود که زمانی دختربچه ای زیبا بر آن سوار بوده. ..همان دختر محبوب  قهرمان فیلم  که در بغلش کشته شد.{#smilies.sleepy}

یه سلام هم به خدمت کوروش عزیز دارم و باید به خدمتشان بگم که  فیلم  مورد نظر شما را هم دیدم و خوب صحنه هاش رو یادم هست.

ولی چه کنم که صدا و سیما، اسم فیلم ها رو در قدیم یک بار می گفت و دیگر هیچ {#smilies.huh}

فقط بگم که جانی یک نامزد داشت که شدیدا"اون رو دوست داشت.پلیس هم از همین طریق، ردش رو می زنه.موقعی که میخوان اون و معشوق زخمی رو دستگیر کنند، دست به اسلحه ی خالی می بره.پلیس هم بی درنگ شلیک می کنه و اون دو دلداده رو در آغوش هم می کشه .{#smilies.angel}

کلام آخر :

نا امید نباشید، جوینده یابنده خواهد بود. {#smilies.cool}

سلام شارینگهام عزیز  {#smilies.heart} , ممنون از اطلاعات مفیدت  {#smilies.rolleyes}. بعله متاسفانه این ضعف یا چجوری بگم بغض صدا سیما از گذشته وجود داشته . نگهداری فیلمهای زیبا و نوستالژی که به مرور زمان غیر قابل استفاده میشن و همچنین پخش فیلمها به سلیقه شخصی خودشون و نه سلیقه تماشاگر همیشه وجود داشته .امید اینکه کسانی سر کار بیان که اولویتشون مردم باشن و نه ........

به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۵/۴/۲۸ صبح ۱۱:۳۷
اوشین آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱/۲۶

( 9 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #1371

سلام و خسته نباشید

ببخشید من قبلا درباره یه سریال راهنمایی خواسته بودم ولی متاسفانه کسی نتونست کمک کنه

یه سریال  خارجی چند سال پیش  از شبکه دو برای نوجوانان و کودکان  پخش میشد ایام  عید اون رو نشون میداد فکر میکنم سال هشتاد و یک یا هشتاد بود دقیق یادم نمیاد

داستان یه خواهر و برادری بود که پدر و مادرشون رو توی تصادف از دست میدن و بعد از تصادف که اونا هم توی ماشین بودن زنده میمونن و نیروی جادویی بدست میارن  , یادمه خواهره که بزرگتر  بود پیش یه زن و شوهر خوبی موقتا زندگی میکرد و توی این فکر بود که برادر  کوچکترشو بیاره پیش خودش , برادره رو هم برده بودن پرورشگاه و بعضی از بچه های اونجا اذیتش میکردن , پسر هم با استفاده از نیروی جادویی چشمهاش اونا رو میترسوند مثلا یادمه یواشکی زل زد به عینک یکی از اونا و با نیروی  چشماش شیشه هاش رو شکست , یه باندم دنبال  خواهر و برادره بودن

لطفا اگه کسی اسم سریال رو میدونه راهنمایی کنه ممنون

۱۳۹۵/۴/۳۱ صبح ۰۲:۴۳
کوروش آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۱۰

تشکرها : 0
( 30 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1372

سلام شارینگهام عزیز. دقیقا شما اخر فیلمو بهتر از من خاطرتون مونده ولی افسوس نام فیلمو نتونستم گیر بیارم. ولی باز بسیار سپاسگذارم

دانستن مردن است
۱۳۹۵/۴/۳۱ صبح ۰۹:۵۳
نيكلا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
اعتبار: 2

تشکرها : 10
( 86 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #1373

سلام و عرض ادب خدمت كاربران گرامي

بنده مدتهاست در جستجوي فيلمي هستم به اسم فيلم بنجه هاي نقابدار كه در ايران اكران شد متاسفانه اطلاعات كاملي از اين فيلم ندارم يه مرد بود كه زماني كه ميخواست مبارزه كنه يه نقاب صورت ميزد كه شبيه به نقاب بچگانه بود لباس قهوه اي خيلي كهنه بود با شلوارك كوتاه يكي از شخيصتهايي كه در اين فيلم يادمه سوبوراك يا سوبوراي هستش كه در اون زمان استقبال زيادي از اين فيلم شد اگر امكان داره دوستان بزرگواري كنند اين فيلم شناسايي كنند بسيار ممنون وسباسگذارم

ما با یه لات بی سروپا طرف نیستیم ما با یه تفکر روبرو هستیم
۱۳۹۵/۴/۳۱ صبح ۱۰:۲۲
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۱۵

( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #1374

سلام.بانام mercenarios del aire درفیلمشناسی roger hanin چیزی ثبت نشده.فیلم نام دومی نداره؟

رفاقت مردمیخواد
۱۳۹۵/۴/۳۱ عصر ۰۷:۳۴
نیباس آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۷

تشکرها : 8
( 53 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #1375

(۱۳۹۵/۴/۳۱ عصر ۰۷:۳۴)داک مکوي نوشته شده:  

سلام.بانام mercenarios del aire درفیلمشناسی roger hanin چیزی ثبت نشده.فیلم نام دومی نداره؟

چرا اسم اصلی فیلم Le canard en fer blanc هستش .

هرگز با احمق ها بحث نکنید

آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند

بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند
۱۳۹۵/۵/۲ صبح ۱۱:۴۵
ال ماریاچی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۰

( 26 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1376

سلام دوستان.من دنبال یه فیلم چینی یا کره ای هستم داستانش تقریبا شبیه آپوکالیبتو هست چند نفر که شبیه مغولها هستن دنبال شخصیت اصلی فیلم هستن که یه جا با به ببر بزرگ درگیر میشن یه جا هم از یه پرتگاه عبور میکنن.نوک پیکان کمانهاشونم متفاوته طوری که وقتی به درخت میخوره آسیب شدید میزنه آخر فیلم هم ظاهرا یه زن وسط دونفری که زنده موندن قرار گرفته یکی از اونها برای اینکه تیر به زنه نخوره مجبور میشه تیر رو از کنار گردن زنه عبور بده.یه چیزی توی همین مایه ها(اسم ببر بزرگ رو آوردم با فیلم10000سال قبل از میلاد اشتباه گرفته نشه)منتظرم مرسی.

تو که باشی بس است
۱۳۹۵/۵/۴ عصر ۰۸:۴۴
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱/۴

تشکرها : 115
( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1377

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه فیلم قدیمی که از تلویزیون پخش شد و یکی از دوستان قبلا به اون اشاره کرده بود ولی متاسفانه کسی اسمشو عنوان نکرد.

چیزای که از فیلم بیادم مونده:

چنتا فضانورد پس از بازگشت به زمین (از سیاره ای که اومدن ماده ای سبز رنگ همراه خوشون آوردن که یکی ماده رو با داروها عوض کرده) سفینشون داخل بیابون سقوط میکنه (شاید داخل آب) و وسایل ارتباطیشونم از کار میوفته و تلاششونو میکن که خودشونو ازون بیابون نجات بدن در این حین یکی یکی میمیرن.یه شب که تنها دو نفر زنده مونده بودن یکی از فضانوردا از فرط گشنگی گوشت دوستشو که مرده بود رو داخل آتیش کباب میکنه که اونیکی به خاطر این مسئله با او گلاویز میشه.و در آخر تنها یکیشون زنده به شهر میرسه.

اگه از دوستان کسی این فیلمو بیاد داره ممنون میشم راهنمایی کنه   :ttt1

:heart::heart::heart:

قطار می رود …. تو می روی ….. تمام ایستگاه می رود …………
و من چقدر ساده ام که سالهای سال ، در انتظار تو
کنار این قطار رفته ایستاده ام
و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!!!
۱۳۹۵/۵/۵ صبح ۰۳:۴۱
حسن شمس آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۲۲

( 32 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #1378

سلام یک سوال از شما داشتم لطفا در صورت دانستن جواب مرا بدهید . سوالم در مورد یک فیلم فکر کنم ایتالیایی بود  پسری که بخاطر دویدن مورد سرزنش پدرش بود و مسابقه در کوچه با یک ماشین ژیان که شرط بندی شد و پسر برد پدرش موضوع را فهمید و او بالای درخت بود و پدرش می گفت من پاهایت را می شکنم و پسر می گفت هر کاری می خواهی بکن ولی با پاهایم کاری نداشته باش . بعد وقتی مادرش را دید که می گوید چشمهایم کم سو شده و دیگر نمی توانم زیاد در شب کاری کنم پسر را غمگین می کرد تا به مادرش کمک کند روزی مربی پیدا شد و پسر را به رم برد تا در مسابقه شرکت کند در میدان دو به علت نداشتن کفش که آسفالت را خراب می کند مانع شرکت اش شدند ولی پسر کفش ها را از پاهایش دور انداخت و گفت حالا چی بعد دیگر نمی توانستند مانع ورودش شوند و در مسابقه که از حول اینکه گفته بودند به نفر اول چرخ خیاطی می دهند نفر دوم کاپ و نفر سوم مدال او فکر و ذکرش این بود که اول شود و چرخ خیاطی را برای مادرش هدیه ببرد و حین آخرای مسابقه خون دماغ شد همچنین اول ولی جایزه را به علت کارشکنی اربابان فساد قلدر به نفر دوم جایزه اول دادند . می خواهم نام فیلم را بدانم این فیلم در دهه شصت که فقط شبکه یک سیما بود نمایش داده شد و دیگر هرگز نمایش ندادند .

310Heart
۱۳۹۵/۵/۵ عصر ۰۵:۴۷
ال ماریاچی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۰

( 26 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1379

(۱۳۹۵/۵/۵ عصر ۰۵:۴۷)حسن شمس نوشته شده:  

سلام یک سوال از شما داشتم لطفا در صورت دانستن جواب مرا بدهید . سوالم در مورد یک فیلم فکر کنم ایتالیایی بود  پسری که بخاطر دویدن مورد سرزنش پدرش بود و مسابقه در کوچه با یک ماشین ژیان که شرط بندی شد و پسر برد پدرش موضوع را فهمید و او بالای درخت بود و پدرش می گفت من پاهایت را می شکنم و پسر می گفت هر کاری می خواهی بکن ولی با پاهایم کاری نداشته باش . بعد وقتی مادرش را دید که می گوید چشمهایم کم سو شده و دیگر نمی توانم زیاد در شب کاری کنم پسر را غمگین می کرد تا به مادرش کمک کند روزی مربی پیدا شد و پسر را به رم برد تا در مسابقه شرکت کند در میدان دو به علت نداشتن کفش که آسفالت را خراب می کند مانع شرکت اش شدند ولی پسر کفش ها را از پاهایش دور انداخت و گفت حالا چی بعد دیگر نمی توانستند مانع ورودش شوند و در مسابقه که از حول اینکه گفته بودند به نفر اول چرخ خیاطی می دهند نفر دوم کاپ و نفر سوم مدال او فکر و ذکرش این بود که اول شود و چرخ خیاطی را برای مادرش هدیه ببرد و حین آخرای مسابقه خون دماغ شد همچنین اول ولی جایزه را به علت کارشکنی اربابان فساد قلدر به نفر دوم جایزه اول دادند . می خواهم نام فیلم را بدانم این فیلم در دهه شصت که فقط شبکه یک سیما بود نمایش داده شد و دیگر هرگز نمایش ندادند .

اکه اشتباه نکنم در تلوزیون ایران با نام دونده پخش شد

تو که باشی بس است
۱۳۹۵/۵/۵ عصر ۱۰:۵۲
نیباس آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۷

تشکرها : 8
( 53 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #1380

(۱۳۹۵/۵/۵ عصر ۰۵:۴۷)حسن شمس نوشته شده:  

سلام . همونطور که مشخصه شباهته داستان به فیلم بچه های آسمان ساخته مجید مجیدی است . من سه نسخه آسیایی با همین منظور رو همین الان میتونم نام ببرم . ولی اینکه گفتید فیلم ایتالیاییه من هنوز چیزی به ذهنم نمیرسه . باز اگه چیزی از جایی پیدا کردم میگم

هرگز با احمق ها بحث نکنید

آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند

بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند
۱۳۹۵/۵/۶ صبح ۰۹:۵۵
ارسال پاسخ