[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
سارتانا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۵/۵
اعتبار: 10

تشکرها : 92
( 272 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #1141
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۱۱:۰۵)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام به همه

یک فیلم هیجان انگیزی سالها پیش از تلویزیون پخش شد که خیلی با اون خاطره دارم. چند تا سرباز آمریکایی به یه ماموریت خطرناک توی جنگل میرن. همون اول فیلم که سربازها سوار قایق میشن فرمانده شون رو از نقطه نامعلومی با گلوله میزنن و میکشن. یادمه یکی از سربازها اسمش اسپنسر بود. بعد سربازها وارد جنگل میشن و در طول فیلم یکی یکی به طرز وحشتناکی کشته میشن. نهایتاً دو نفر از سربازها که یکی شون زخمی شده بود زنده می مونن و توی جنگل به یه شهر کوچیک میرسن. بعد متوجه میشن که توی شهر دوتا چوبه دار برای اونها تدارک دیده شده. اونها وارد یه کلبه میشن. سربازی که سالم بود از یک نفر از مردم شهر تعدادی فشنگ می خره. توی یه صحنه وقتی دوتا سرباز توی اتاق بودن و اون یکی که زخمی بوده روی زمین دراز کشیده بود، یک نفر از افراد دشمن وارد اتاق میشه بعد اونی که سالم بود طرف رو می بنده به رگبار ولی متوجه میشه که تیرهاش مشقیه و بر اون اثر نمیکنه بعد یارو میخنده و به سمت سربازه حمله میکنه اما اون سرباز زخمی که روی زمین دراز کشیده بود همونطور درازکش از پشت با خنجر به طرف ضربه می زنه و اونو میکشه.

خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.

فیلم مورد نظر شما آسایش به سبک جنوبی هست که در ایران به نام عملیات مرداب مشهور است.

Southern Comfort

قبرتو بکن رفیق سارتانا داره میاد
۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۱۱:۱۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, لو هارپر, واتسون, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2928
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #1142

(۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۱۱:۱۰)سارتانا نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۱۱:۰۵)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام به همه

یک فیلم هیجان انگیزی سالها پیش از تلویزیون پخش شد که خیلی با اون خاطره دارم. چند تا سرباز آمریکایی به یه ماموریت خطرناک توی جنگل میرن. همون اول فیلم که سربازها سوار قایق میشن فرمانده شون رو از نقطه نامعلومی با گلوله میزنن و میکشن. یادمه یکی از سربازها اسمش اسپنسر بود. بعد سربازها وارد جنگل میشن و در طول فیلم یکی یکی به طرز وحشتناکی کشته میشن. نهایتاً دو نفر از سربازها که یکی شون زخمی شده بود زنده می مونن و توی جنگل به یه شهر کوچیک میرسن. بعد متوجه میشن که توی شهر دوتا چوبه دار برای اونها تدارک دیده شده. اونها وارد یه کلبه میشن. سربازی که سالم بود از یک نفر از مردم شهر تعدادی فشنگ می خره. توی یه صحنه وقتی دوتا سرباز توی اتاق بودن و اون یکی که زخمی بوده روی زمین دراز کشیده بود، یک نفر از افراد دشمن وارد اتاق میشه بعد اونی که سالم بود طرف رو می بنده به رگبار ولی متوجه میشه که تیرهاش مشقیه و بر اون اثر نمیکنه بعد یارو میخنده و به سمت سربازه حمله میکنه اما اون سرباز زخمی که روی زمین دراز کشیده بود همونطور درازکش از پشت با خنجر به طرف ضربه می زنه و اونو میکشه.

خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.

فیلم مورد نظر شما آسایش به سبک جنوبی هست که در ایران به نام عملیات مرداب مشهور است.

Southern Comfort

خودشه ! بی نهایت سپاسگزارم جناب سارتانا محبت کردید ::ok:

دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از دهانهایی هستند که دعا می کنند
۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, سارتانا, لو هارپر, واتسون, باد وایت, باربوسا
رابرت جوردن آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۸/۱۴
اعتبار: 1

تشکرها : 54
( 22 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #1143

حدود 20سال پیش تلویزیون یه فیلمی رو پخش کرد که داستان این فیلم در زمان جنگ دوم جهانی بود و در یکی از کشورهای امریکای جنوبی اتفاق میافتد و یک خلبان بود که یک هواپیمای مسافربری که اگه اشتباه نکنم به نام پرنده ابی داشت و به علت بده کاری در قمار به زندان افتاد وگروهی خانواده المانی هم که یه دختر زیبا با اونا بود هم اونو از زندان به شرط بردن اونها به المان نجات دادن و خلبان هم عاشق اون دختره شد .کسی اسم فیلم و تاریخ ساختشو میدونه .

وقتی صدای ناقوس کلیسا ها را می شنوی هرگز نپرس که ناقوس عزای کیست؟ این ناقوس عزای توست.
۱۳۹۴/۹/۲۷ صبح ۰۳:۱۳
تشکر شده توسط : Memento, باد وایت, باربوسا
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #1144

(۱۳۹۳/۱۰/۹ عصر ۰۴:۲۵)هانیبال نوشته شده:  

یکی از فیلم هایی که اواخر دهه 70 زیاد تلویزیون می ذاشت.

از جمله فیلم های ژانر فاجعه. (توی مایه های فیلم های رولند امریخ)

داستان یک شهاب سنگی بود که داشت می اومد سمت زمین و دانشمند ها با کلی بدبختی توسط لیزر این شهاب سنگ رو منفجر کردند! بعدش شهاب سنگ به هزار تیکه کوچیک تقسیم شد که همه داشتند می اومدند سمت زمین!

کسی اسمش رو یادشه؟

سلام. فیلم مورد نظر شما  این فیلم است.

Deep Impact.1998

(۱۳۹۴/۹/۲۷ صبح ۰۳:۱۳)رابرت جوردن نوشته شده:  

حدود 20سال پیش تلویزیون یه فیلمی رو پخش کرد که داستان این فیلم در زمان جنگ دوم جهانی بود و در یکی از کشورهای امریکای جنوبی اتفاق میافتد و یک خلبان بود که یک هواپیمای مسافربری که اگه اشتباه نکنم به نام پرنده ابی داشت و به علت بده کاری در قمار به زندان افتاد وگروهی خانواده المانی هم که یه دختر زیبا با اونا بود هم اونو از زندان به شرط بردن اونها به المان نجات دادن و خلبان هم عاشق اون دختره شد .کسی اسم فیلم و تاریخ ساختشو میدونه .

سلام.احتمالا فیلم مورد نظر شما "مرغابی فلزی" است

Le canard en fer blanc.1967

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۴/۹/۲۷ صبح ۰۴:۲۳
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, رابرت جوردن, حمید هامون, rahgozar_bineshan, واتسون, شارینگهام, بیلی لو, باد وایت, باربوسا
بروس آفلاین
علاقمند سینما
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۹/۲۵
اعتبار: 0

تشکرها : 2
( 33 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #1145
[split] درخواست ها و نیازمندی ها

سلام قبل انقلاب  فیلمی چند قسمتی بود بنام فولوکس واگن سحر آمیز با نام "دودو" کسی این فیلم یا مشخصات imdb ان سراغ داره؟

مثل ببر قوی باش و از کنار مظلوم مثل آهوی مهربان عبور کن..از دیالوگ فیلمهای بروس لی
۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۱:۰۲
تشکر شده توسط : زرد ابری, باد وایت, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #1146

(۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۱:۰۲)بروس نوشته شده:  

سلام قبل انقلاب  فیلمی چند قسمتی بود بنام فولوکس واگن سحر آمیز با نام "دودو" کسی این فیلم یا مشخصات imdb ان سراغ داره؟

این فیلم مورد نظر شماست :

The Love Bug (1968)

۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۴:۰۶
تشکر شده توسط : حمید هامون, خانم لمپرت, بروس, Memento, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
بروس آفلاین
علاقمند سینما
*

( 33 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #1147

(۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۴:۰۶)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

The Love Bug (1968)

سلام ..فیلمی که معرفی کردید مجموعه فیلمهای herbie هست و فیلم مدنظرم نیست

(۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۶:۴۱)بروس نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۴:۰۶)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

The Love Bug (1968)

سلام ..فیلمی که معرفی کردید مجموعه فیلمهای herbie هست و فیلم مدنظرم نیست .تصویرش ضمیمه هست

فایل های ضمیمه بند انگشتی

مثل ببر قوی باش و از کنار مظلوم مثل آهوی مهربان عبور کن..از دیالوگ فیلمهای بروس لی
۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۶:۴۱
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, باد وایت, باربوسا
بروس آفلاین
علاقمند سینما
*

( 33 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #1148

سلام فیلمی پلیسی بود که در اخر فیلم در یک خیابان پلیسها ماشینهاشون با تبهکاران  تصادف میکنه و بعد از ماشین پیاده میشن و تیراندازی پرخشونتی صورت میگیره و پلیسهای زیادی کشته میشن اسمش کسی میدونه؟

۱۳۹۴/۹/۲۷ عصر ۰۷:۱۵
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
نوبادی آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱۲/۴
اعتبار: 7

تشکرها : 22
( 284 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #1149

با سلام.اینه؟

Superbug, Super Agent

http://akas.imdb.com/title/tt0068825

بیخیال .... اینجا محله چینی هاست.
۱۳۹۴/۹/۲۹ عصر ۰۹:۴۶
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, بروس, زینال بندری, حمید هامون, BATMAN, واتسون, زرد ابری, بیلی لو, باد وایت, باربوسا
بروس آفلاین
علاقمند سینما
*

( 33 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #1150

(۱۳۹۴/۹/۲۹ عصر ۰۹:۴۶)نوبادی نوشته شده:  

با سلام.اینه؟

Superbug, Super Agent

http://akas.imdb.com/title/tt0068825

سلام احتمال زیاد همین فیلمه

۱۳۹۴/۹/۳۰ عصر ۱۱:۴۶
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, BATMAN, باد وایت, باربوسا
Stalker آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۲
اعتبار: 7

تشکرها : 110
( 428 تشکر در 72 ارسال )
شماره ارسال: #1151

دنبال اسم یک فیلم هستم که در دهه‌ی شصت بارها پخش شد. داستان رو درست به یاد ندارم ولی یک صحنه‌ی به یاد ماندنی داشت که شد کمک کنه دوستان به خاطر بیارن. در اون صحنه یک نفر جوان در صحرا به پشت خوابیده بود (یه گروه بودن در حال سفر فکر کنم) که وقتی از خواب پا می‌شه متوجه می‌شه چشماش دیگه نمی‌بینه و کور شده (فکر کنم در اثر آفتاب). اینطور بود که صحنه از بالا این رو نشون می‌داد و وقتی چشماش رو باز می کرد صحنه خیلی استرس داشت چون یه دفعه میگفت که کور شده ... چیز دیگه‌ای که در مورد این فیلم یادم هست این بود که گروهی در این فیلم در حال ساخت یک راه‌آهن بودند.

یک فیلم دیگه هم بود که من خیلی ازش می‌ترسیدم. فکر کنم چینی بود و در اون یک عده که ۲ تا رئیس داشتند مردم ناتوان رو به بردگی می گرفتن و کسی که میخواست از دستشون فرار کنه رو با داغ علامت می‌گذاشتن. من از صحنه‌ی داغ گذاشتن این فیلم خییییلی می‌ترسیدم.

Passion is the friction between one's soul and the outside world. (Stalker)
۱۳۹۴/۱۰/۵ صبح ۰۲:۳۹
تشکر شده توسط : واتسون, Memento, rahgozar_bineshan, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #1152

سلام

من همه پست ها را نخوانده ام...

بیش از 30 سال پیش یه فیلم جنگی دیدم که هنوز پیداش نکردم. فیلم فکر کنم مربوط بشه به جنگ العلمین در شمال آفریقا. جایی در فیلم انگلیسیها از عروسک برای گول زدن آلمانی ها استفاده میکنن. آلمانی ها میفهمند و با قوای اصلی بازمیگردند اما انگلیسیها اینبار از سربازان واقعی استفاده میکنند. کسی یادش میاد این فیلمو؟

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۱۰/۶ عصر ۰۶:۳۴
تشکر شده توسط : Memento, واتسون, باد وایت, باربوسا
آسیموف آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۸/۱
اعتبار: 5

تشکرها : 4
( 151 تشکر در 13 ارسال )
شماره ارسال: #1153

(۱۳۹۴/۱۰/۶ عصر ۰۶:۳۴)جیمز باند نوشته شده:  

سلام

بیش از 30 سال پیش یه فیلم جنگی دیدم که هنوز پیداش نکردم. فیلم فکر کنم مربوط بشه به جنگ العلمین در شمال آفریقا. جایی در فیلم انگلیسیها از عروسک برای گول زدن آلمانی ها استفاده میکنن. آلمانی ها میفهمند و با قوای اصلی بازمیگردند اما انگلیسیها اینبار از سربازان واقعی استفاده میکنند. کسی یادش میاد این فیلمو؟

احتمالا این است:

http://www.imdb.com/title/tt0062714/

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Battle...%28film%29

۱۳۹۴/۱۰/۸ صبح ۰۸:۵۴
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, جیمز باند, باد وایت, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #1154

(۱۳۹۴/۱۰/۸ صبح ۰۸:۵۴)آسیموف نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۱۰/۶ عصر ۰۶:۳۴)جیمز باند نوشته شده:  

سلام

احتمالا این است:

http://www.imdb.com/title/tt0062714/

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Battle...%28film%29

سلام

به این لینکها هم رسیده بودم اما توضیح روشنی نداده.

ولی بازم ممنون

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۱۰/۹ عصر ۰۵:۰۳
تشکر شده توسط : لو هارپر, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #1155

سلام به همگی

یادمه یه سریالی (احتمالاً ایرلندی) اواخر دهه 60 از تلویزیون پخش میشد به اسم ستیز که قهرمان اون یه مردی بود یه اسم جان ماریو کُندیک که یه یاغی بود که طرفدار حقوق مردم و تحت تعقیب حکومت ظالم وقت بود. کندیک از دست حکومت مجبور بود مخفیانه و توی جنگل زندگی کنه. یه جورایی شبیه رابین هود بود. آخر هر قسمت سریال یه گیتاریست بود که کنار جاده می نشست و یه آهنگ زیبای غم انگیز درباره کندیک می خوند (که البته فقط ما اونو می دیدیم) و کندیک هم از جاده رد میشد و می رفت. در آخرین قسمت کندیک به شوخی تفنگ رو به سمت دوستش که با اسب به سمتش میومد نشونه گرفت (کندیک و اون آدم قبلاً با هم دشمن بودند و مدتی بود که با هم صلح کرده و دوست شده بودند) ولی دوستش دچار سوتفاهم شد و به سمت کندیک شلیک کرد. بعد از اسب پایین اومد و تفنگ کندیک رو بررسی کرد و دید که هیچ فشنگی توش نبوده و متوجه اشتباه خودش شد اما پشیمانی فایده ای نداشت و کندیک مرده بود...

راستش در بدو ورود به این کافه یوزر جان ماریو کندیک رو انتخاب کردم ولی چون نتونستم عکسی ازش در نت پیدا کنم که بعنوان آواتار بذارم مورد تایید مدیریت واقع نشد.

دوستان حالا میخوام بدونم اسم انگلیسی سریال چی بوده ؟

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ عصر ۱۰:۳۳
تشکر شده توسط : جروشا, BATMAN, Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, لو هارپر, واتسون, زرد ابری, باد وایت, پهلوان جواد, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #1156

(۱۳۹۴/۱۰/۱۰ عصر ۱۰:۳۳)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام به همگی

یادمه یه سریالی (احتمالاً ایرلندی) اواخر دهه 60 از تلویزیون پخش میشد به اسم ستیز که قهرمان اون یه مردی بود یه اسم جان ماریو کُندیک که یه یاغی بود که طرفدار حقوق مردم و تحت تعقیب حکومت ظالم وقت بود. کندیک از دست حکومت مجبور بود مخفیانه و توی جنگل زندگی کنه. یه جورایی شبیه رابین هود بود. آخر هر قسمت سریال یه گیتاریست بود که کنار جاده می نشست و یه آهنگ زیبای غم انگیز درباره کندیک می خوند (که البته فقط ما اونو می دیدیم) و کندیک هم از جاده رد میشد و می رفت. در آخرین قسمت کندیک به شوخی تفنگ رو به سمت دوستش که با اسب به سمتش میومد نشونه گرفت (کندیک و اون آدم قبلاً با هم دشمن بودند و مدتی بود که با هم صلح کرده و دوست شده بودند) ولی دوستش دچار سوتفاهم شد و به سمت کندیک شلیک کرد. بعد از اسب پایین اومد و تفنگ کندیک رو بررسی کرد و دید که هیچ فشنگی توش نبوده و متوجه اشتباه خودش شد اما پشیمانی فایده ای نداشت و کندیک مرده بود...

راستش در بدو ورود به این کافه یوزر جان ماریو کندیک رو انتخاب کردم ولی چون نتونستم عکسی ازش در نت پیدا کنم که بعنوان آواتار بذارم مورد تایید مدیریت واقع نشد.

این همونی نبود که یه جا تیر میخوره زخمی میشه دستش ، مجبور میشه تو جنگل تخم خام پرنده ها رو بخوره؟ یه کلاه کاموایی هم سرش بود؟

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۳:۵۵
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, واتسون, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #1157

(۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۳:۵۵)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۱۰/۱۰ عصر ۱۰:۳۳)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

سلام به همگی

این همونی نبود که یه جا تیر میخوره زخمی میشه دستش ، مجبور میشه تو جنگل تخم خام پرنده ها رو بخوره؟ یه کلاه کاموایی هم سرش بود؟

ممنون از کمکتون جناب اسکورپان اما راستش اینهایی که میگین رو یادم نمیاد. من اون زمان هفت، هشت سال داشتم و غیر از توضیحاتی که عرض کردم چیز دیگه ای بخاطر نمیارم.

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۴:۰۱
تشکر شده توسط : لو هارپر, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #1158

آخه من هم دقیقا چنین چیزی در خاطرم هست. فردی که با خانواده اش زندگی خوبی داشت. بر اثر یک حادثه تحت تعقیب قرار میگیره و مجبور میشه به جنگل فرار کنه در حالی که مقامات دولتی دنبالشند. یه تفنگ شکاری هم داشت. منتها باید یه کلید واژه ازش داشته باشیم تا بتونیم سرچ کنیم. جان ماریو کندیک رو با املاهای مختلف نوشتم ولی جواب نداد. باز هم می گردم ببینم چیزی پیدا میکنم.

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۴:۰۸
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, جروشا, لو هارپر, حمید هامون, واتسون, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #1159

(۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۴:۰۸)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

آخه من هم دقیقا چنین چیزی در خاطرم هست. فردی که با خانواده اش زندگی خوبی داشت. بر اثر یک حادثه تحت تعقیب قرار میگیره و مجبور میشه به جنگل فرار کنه در حالی که مقامات دولتی دنبالشند. یه تفنگ شکاری هم داشت. منتها باید یه کلید واژه ازش داشته باشیم تا بتونیم سرچ کنیم. جان ماریو کندیک رو با املاهای مختلف نوشتم ولی جواب نداد. باز هم می گردم ببینم چیزی پیدا میکنم.

بله دقیقاً همینی که شما میگین بود. خیلی لطف می کنین. میخوام سریال رو پیدا و دانلود کنم بخصوص بخاطر آهنگ غم انگیزی که اون گیتاریست آخر هر قسمت برای کندیک میخوند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۴:۳۴
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, جروشا, لو هارپر, واتسون, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
seyed آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۲/۸
اعتبار: 14

تشکرها : 241
( 919 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #1160

(۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۴:۰۸)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

بله، حق با شماست... اتفاقا این مورد مربوط به یه فیلم بود نه سریال...

تا جایی که یادمه دو تا دوست نظامی بودن، یکی از نظام ترخیص شده و به شهرش برمیگرده، و دیگری به همون شهر دوستش منتقل میشه و فکر کنم بعنوان رئیس پلیس یا ژاندامری اونجا منصوب میشه...

شخصیت اصلی فیلم بدلیل ظلمهایی که توسط عده ای صاحب نفوذ و ثروتمند به مردم میشه طی درگیری ای تحت تعقیب قرار میگیره...

و در آخر فیلم با سلاح خالی (یادم نیست، ولی فکر کنم) از داخل نیزارها میاد بیرون و بطرف دوستش (رئیس ژاندامری) نشانه میگیره و اون هم که سوار بر اسب بوده بطرفش شلیک میکنه. بعدش که اسلحه اش رو چک میکنه متوجه خالی بودن اون میشه...

یادمه در قسمتی از فیلم برای رئیس ژاندارمری صبحانه میارن، نون و کره و مربا. گماشته رئیس گزارش کار میداد که امروز در کارخانه مرباسازی آشوب شده و یکی از کارگرها داخل دیگه مرباپزی افتاده و مرده. این تعریف مقارن میشه با لقمه گرفتن رئیس از مربا... بلافاصله لقمه رو میندازه روی میز و میگه: نمیشد این گزارش رو بعد صبحانه بدی...

http://www.dvddoub.persianblog.ir
۱۳۹۴/۱۰/۱۱ عصر ۰۵:۲۱
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, جروشا, اسکورپان شیردل, لو هارپر, اشپیلمن, حمید هامون, خانم لمپرت, Memento, واتسون, زرد ابری, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ