تالار   کافه کلاسیک
کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: تالارهای تخصصی (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: مسابقه و نظرسنجی (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری (/showthread.php?tid=892)

کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - پیرمرد - ۱۳۹۴/۸/۱۳ عصر ۰۹:۳۸

[تصویر: 1446658622_5616_acfd99305d.jpg]

سلام و درود بر کاربران و بازدیدکنندگان محترم این جستار،

مهران مدیری چهره ای کاملاً شناخته شده در عرصۀ طنز تلویزیونی است. او تحصیلات آکادمیک خود را در زمینه تئاتر و سینما در دانشگاه تهران به پایان رساند و پس از مدتی کار در رادیو و تلویزیون وحتی فیلم های سینمایی جدی، با دعوت علی عمرانی هنرمند خوب عرصۀ رادیو و تلویزیون وارد برنامۀ طنز نوروز 72 شد. مهران مدیری در برنامۀ نوروز 72 با بازی در دو نقش که تقلیدی از مجری های مشهور برنامۀ مسابقۀ هفته(زنده یاد منوچهر نوذری) و برنامۀ سینمایی هنر هفتم (علی معلّم) بود، در اذهان حک شد. داریوش کاردان نیز در نوروز 72 در مقام کارگردان حضور داشت و در سال 1373 همزمان با ساعت خوش که پنج شنبه شب ها از شبکۀ دو پخش می شد، برنامۀ 39 را با ساختاری مشابه، جمعه شب ها از همان شبکه بر روی آنتن داشت که گرچه هیچگاه به موفقیت ساعت خوش نرسید، امّا بیژن بنفشه خواه، حسین رفیعی، مهران غفوریان، کیهان ملکی و ... را معرفی کرد . مهران مدیری بعد از نوروز 72برنامۀ پرواز 57 را که در آن در دو جایگاه هنرپیشه و کارگردان قرار داشت، ارائه داد و به طور کامل نوع جدیدی از طنز که تا پیش از آن در این گستره، دیده نشده بود، معرفی کرد، بطوری که می توان گفت او از پایه گذاران طنز دیداری در تلویزیون ایران است. در این نوع طنز تنها با شنیدن گفتگوی بازیگران نمی توان به مفهوم مورد نظر پی برد. مدیری با ساخت مجموعۀ طنز ساعت خوش در سال 1373 جایگاه خود را در طنز کاملاً تثبیت کرد و با معرفی بیشتر و بهتر یارانش در برنامه های پیشین، علاوه بر آفرینش خاطره ای همیشه خوش، چهره های مستعدّی چون رضا عطاران، رضا شفیعی جم، زنده یاد داوود اسدی، سعید آقاخانی، نصرالله رادش، نادر سلیمانی، حمید لولایی، ارژنگ امیرفضلی، یوسف صیادی و ...را در این عرصه جاودانه کرد. مدیری پس از ساخت مجموعۀ سال خوش در نوروز 1374 دو سال غیبت از صحنۀ تلویزیون داشت. نوروز 76 را نیز مدیری کارگردانی کرد. امّا در این مجموعه چهره هایی جدید من جمله سروش صحت، جواد عابدی، محمدرضا هدایتی و... همراه او بودند. از برنامۀ 77 مدیری سعی کرد از تکه های کوتاه طنز به ساختار طنزهای بلند برود. مجموعه های چند ده قسمتی او مانند ببخشید شما؟!...، پلاک 14، 90 شب، پاورچین، نقطه چین و...تا سالها مهمان خانه های ایرانیان بود. البته در این مجموعه ها شخصیت های ثابتی بودند که در هر قسمت یا هر چندقسمت داستانی مجزا را ارائه می دادند. اولین سریال طنز وی جایزۀ بزرگ بود که در نوروز 1384 پخش گردید. پس از آن مجموعه های شبهای برره و باغ مظفر را ساخت که قدری زمینۀ داستانی آن قوی تر شده بود. نهایتاً پس از ساخت دو مجموعۀ بسیار دیدنی مرد هزار چهره و مرد دو هزار چهره که در نوروز 1387 و 1388 پخش گردید، مدت 6 سال را در غیبت از صفحۀ تلویزیون سپری کرد. در این فاصله فعالیت مدیری محدود به شبکۀ خانگی بود و سریال های شوخی کردم! و قهوۀ تلخ یادگار دوری مدیری از صفحۀ رسانۀ ملّی است. بهار امسال مدیری بار دیگر با مجموعۀ در حاشیه آمد که احتمالاً ادامه می یابد.

از آنجا که نحوۀ کار مدیری در عین داشتن چارچوب، تا به حال تغییراتی نیز داشته است، مناسب دیدم که دوستان گرامی به عنوان بینندگان حرفه ای بهترین مجموعۀ وی را انتخاب کنند و نظرات خود را نیز بیان بفرمایند.

نکته لازم به ذکر است برای اینکه دوستانی که احتمالاً چند مجموعه از کارهای وی را دوست دارند، دچار سردرگمی نشوند، انتخاب گزینه های متعدد وجود دارد.

پی نوشت. در ابتدا می خواستم کلیات زندگینامه مدیری را به عنوان مقدمه از وبگاه رسمی اش در اینجا قرار دهم، امّا برای پیشگیری از اطالۀ کلام، برای آگاهی از زندگینامه و آثار وی دو سایت زیر پیشنهاد می شود، اگرچه از لحاظ ذکر تاریخ ها بعضاً دچار اشتباهاتی هستند.

پی نوشت مهم. برای افزایش برد نظرسنجی به توصیۀ جناب سروان رنو کارهای مهران مدیری در شبکۀ خانگی، شوخی کردم! و قهوۀ تلخ هم به نظرسنجی اضافه شدند.

وبگاه رسمی مهران مدیری

مهران مدیری در ویکیپدیا

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - BATMAN - ۱۳۹۴/۸/۱۴ صبح ۰۳:۳۲

از بین مجموعه هایی تلویزیونی آقای مدیری ساعت خوش برا من حس و حال خاصی داره و بیشتر از باقی کارها به دلم نشت

قسمت اول مرد هزار چهره هم دوست داشتم که متاسفانه فراموش کردم بهش رای بدم

ولی در کل ساعت خوش برام ماندگارتر بود

بخشهایی مثل خان دایی جان، خوانندگی، مسابقه هفته و محله برای مخاطب اون زمان خیلی جذاب بودن

در حقیقت محبوب ترین برنامه طنز تلویزیونی بین سال 73 و 74 که تونست مخاطبان زیادی رو برای ساعاتی پای تلویزیون نگه داره و خاطره ساز باشه

غیر از این، بازیگرای مجموعه هم حسابی مشهور و محبوب شدن، احیانا سری به کیوسک روزنامه فروشیها میزدید

مجلاتی به چشتون میخورد که تصاویر بازیگرها به همراه مصاحبه هاشون در شماره های مختلف به چاپ رسیده بود

خاطرم هست سال 74 که زمان تحویل حول و حوش ساعت 4 و 5 صبح بود، شبکه 2 از قبل ترتیب یه ویژه برنامه رو داد

من و یکی از اهالی منزل بخاطر دیدن همین برنامه تا صبح بیدار نشستیم و پای ثابت تلویزیون بودیم

برنامه اون شب علاوه بر نمایش بخشهای مختلف، از تعدادی هنرپیشه های این مجموعه هم دعوت کرده بود که بصورت مهمان در برنامه حضور داشتن

اون سال یکی از بهترین سال تحویل هارو تجربه کردم و خیلی بهمون خوش گذشت

خان دایی جان VIDEO

ماجراهای خان دایی و خواهر زادش سعید که با شیرین کاریهاش لبخند به لب مخاطب مینشوند

تیتراژ ابتدایی این بخش با هم آوازی سعید و خان دایی همراه بود

بخش خوانندگی VIDEO

در این قسمت بازیگران مجموعه ترانه هایی اجرا میکردند که خوانندگی نصرالله رادش به یادماندنی تر بود

مسابقه هفته VIDEO

معروفترین و شاید محبوب ترین قسمت برنامه که آقای کارگردان هم در اون حضور داشت

از کارهای ماندگار مدیری که بسیار هنرمندانه رفتار و حرکات مرحوم نوذری رو تقلید میکرد

مسابقه محله VIDEO

دهه 70 جمعه صبحها برنامه ای پخش میشد با عنوان مسابقه محله

خوشبختانه این مورد هم از چشم آقای مدیری دور نموند و حسابی از خجالتش در اومد!

کلیپ طنز فاطمه هاشمی و رضا عطاران

کلیپ طنز مهران مدیری با حضور زنده یاد داود اسدی

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - جروشا - ۱۳۹۴/۸/۱۵ صبح ۰۹:۲۴

*سلام*

اول از جناب آقای پیرمرد برای این نظرسنجی شاد متشکرم. دوم اگه قرار باشه به ترتیب از سریالهای مورد علاقم اسم ببرم شاخ شمشاد همه سریالهای طنز «شبهای برره» است که خداییش کمدی بود همه رو پیر و جوون و بچه پای تلوزیون مینشوند تا کمی بهوای سریال بخندن و درضمن همدیگه رو زیارت کنن بعد متفرق بشن!

سه چیز برام بیشتر تو این سریال محبوب بود:

اول وجود میدون بز  که مرکزیت برره بود و من عاشق نامگذاری و مجسمه اش بودم. کلا سریال در نمادسازی خیلی موفق بود اونقد که پولهای برره ای وقتی روونه بازار شد تموم همسن های من جیب وکیفشون پر از پول شد! تازه خوبیش این بود که چون پول ها رونمیشد خرج کرد جیبمون همیشه پراز پول باقی میموند.

دوم با عذرخواهی فراوون از اساتید فرهنگ و ادب، کلمه های من در آوردی (بخصوص فحش های بدیع طغرل)و دستور زبان فوق پیشرفته برره ای که اونموقع از دستور زبان خودمون بهتر بلد شده بودم :

وَگوئَم- وَگوئی- وَگوئَه- وَگوئیم- وَگوئید- ووی گولَنزجگ.

و سوم که در واقع اول همه و محبوب قلبهاست بازم با عرض معذرت از اولیا تربیتی این مملکت، جناب نظام دوبرره بود که وقتی گردنخود میکشیدو به آسمونا میرفت ماه میشد!:lovve:شدت بار آموزشی« این عمل» بقدری بود که من خودم یک بار خاله مو زور کردم نخود آسیاب کنه بریزم تو چایی و بخورم! بگذریم واقعا تموم سریال یک طرف و صحنه های حضور دوبرره یک طرف. اون سکانسی که گرد زده بود تلفنی با خرزوخان صحبت می کرد، وای ته خنده بود. آوازهای چهچه ای که یکهو سر میداد - میمیک صورت و چشماش حرف نداشت. واقعا آقای هادی کاظمی شاهکار کرد باید اسکار میگرفت. حالا مجسمه اسکار نه حداقل اون بُزه رو باید بهش میدادن!

دوسریال بعدی رو فقط بخاطر دو نکته خاص که تو ذهنم موندگار شدن انتخاب کردم:

باغ مظفر= دیالوگ ماندگار« مربا بده بابا »

البته بازی کمیک زیرپوستی! آقای لک پوریان در نقش پیشکار خان مظفررو هم دوست داشتم. بنظرم تنها ایرادی که سریال داشت اون شعارهای اخلاقی وآموزنده مثبتی بود که مابین سکانس ها مجری به بیننده ها میگفت خیلی حوصله سربَر واعصاب خوردکن بود!

و مرد هزار چهره برای اون قسمتی که مهران مدیری درنقش مسعود شست چی یک شاعر شعر نو میشه و مجبوره تو یک محفل آنچنانی شعرا شعرخونی کنه. وقتی بجای خوندن شعر مجبوری  لیست مایحتاج پاسگاه رو میخونه، ژست خودش و حیرت و تحسین شاعرای دیگه معرکه است:

پوتین برای سربازان جدید،

نان

نفت یه پیت

اسلحه به تعداد کافی

اتاق بازجویی نم کشیده

دستبند ده عدد

پول برق را باید بدهیم

پول آب را جدا

دوبله پارک نکنیم

و دیگر هیچ...

=========================

به به

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۴/۸/۱۷ عصر ۰۱:۴۷

مطمئنا محبوبترین برنامه ساخته مهران مدیری سریال شبهای برره است.این سریال نه تنها در میان عامه مردم بلکه در تمام  صنوف و اقشار مردم رسوخ کرد و عامی و عالم را جذب خود کرد و از ان جمله سریالها بود که زمان پخشش خیابانها خلوت میشد اما بنده سریال پاورچین را خوش ساخت تر از شبهای برره می دانم به ویژه که برره و فرهنگ برره و... به نوعی ابتدا با این سریال معرفی شدند و سپس در قالب سریال شبهای برره به عنوان یک سریال مستقل باز نمایی شدند و هنوز اصطلاح "پاچه خاری" که در زمان این سریال همه گیر شده بود در میان مردم رایج است و به نوعی وارد فرهنگ عامه شده است. اما بشخصه! سریال مرد هزار چهره را بهترین و خوش ساخت ترین سریال ساخته مدیری می دانم با تاکید بر نقش انکارناپذیر برادران قاسمخانی- به ویژه پیمان-در موفقیت سریالهای مدیری به طوری که هرگاه قاسمخانیها با مدیری بودند شاهد یک سریال موفق و بسیار دیدنی بودیم و هرگاه مدیری بدون قاسمخانیها برنامه ای ساخت بی تعارف  کیفیت کارش بسیار افت داشت به عنوان مثال می توان دو سریال مرد هزارچهره و مرد دوهزارچهره را که در فاصله یک سال ساخته شدند ذکر کرد. اولی با حضور قاسمخانیها و دومی بدون حضور برادران قاسمخانی...سریال اول بسیار خوش ساخت و دیدنی و ماندگار و سریال دوم به مراتب ضعیفتر!

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - نوبادی - ۱۳۹۴/۸/۱۷ عصر ۰۶:۱۲

ضمن تشکر از پیرمرد گرامی و بیان اینکه گرفتن ایراداتی مانند آنچه در جعبه پیام گفته شد تنها برای دقیق بودن مطالب کافه(بر خلاف سایر فروم ها همانطور که خود پیرمرد در تاپیک علاقه مندیها گوشزد کردند) است، به نظر حقیر موفق ترین اثر مدیری ساعت خوش بود که پتانسیل طنز عظیمی ایجاد کرد و از زیر سایه آن عطاران،آقاخانی و ... بیرون آمدند و خوش ساخت ترین آنها هم مرد هزارچهره.مسلما برای نسل ما ساعت خوش خیلی نوستالژیک تر است تا شبهای برره یا حتی پاورچین.

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - آلبرت کمپیون - ۱۳۹۴/۸/۱۹ عصر ۰۴:۳۹

برنامه جنگ 77 که شبهای تابستان سال 1377 از تلویزیون پخش می شد برای من از همه برنامه های مهران مدیری خاطره انگیزتر هست. یادم هست تابستان را در خانه ویلایی در یک منطقه ییلاقی می گذراندیم. من خیلی جوان بودم و تنها 17 سال داشتم. آن زمان تلویزیون برنامه خاصی نداشت و تعداد کانال ها هم زیاد نبود. تنها سریالی که مشتاق بودم نگاه کنم همین جنگ 77 مهران مدیری بود. بخصوص آن آیتمی که مهران مدیری نقش کارشناس و رامین ناصرنصیر نقش مجری را بازی می کردند. هر قسمت از برنامه موضوع خاصی داشت. مثلاً یک قسمت راجع به رشد جمعیت بود یا تورم، خرافات و غیره. آقای کارشناس یک پیرمرد بامزه کم شنوا بود که بحث کارشناسی می کرد و چون بی سواد بود جواب های مضحک و نامربوط به تلفن های مردم می داد. او معمولاً با این عبارت حرفش را شروع می کرد :

- آقا ساااام نلیکم ! عرض کنم خدمتتون که...

وقتی مثلاً مردم تلفن می کردند و از آقای کارشناس سوال می پرسیدند ایشان چون گوشش سنگین بود مدام می گفت: بَیه !؟ (بله !؟) و مردم سوالشان را تکرار می کردند. آقای کارشناس وقتی به تلفن جواب میداد آخر جمله هایش همیشه یک "پدرجان" هم اضافه می کرد.

رامین ناصرنصیر هم که به خوبی نقش یک مجری سبک و چاپلوس را بازی می کرد، معمولاً از سوی آقای کارشناس "جلف" خطاب میشد !

از نکات جالبی که این برنامه داشت این بود که گاهی مهران مدیری موقع حرف زدن با صدای خاص پیرمردی، دیالوگش را فراموش می کرد. از طرفی هم نمی توانست متن دست نویسی را که جلویش گذاشته بودند بخواند و به خنده می افتاد اما بصورت فی البداهه یک چیزی از خودش سرهم می کرد که همین بیشتر باعث خنده میشد. بعد کسی که زنگ زده بود در جواب این دیالوگ من درآوردی نمی دانست چه بگوید و ساکت میشد که آقای کارشناس می گفت:

- مُردی ؟! فِرت... مُرد !!!

یادش بخیر چقدر می خندیدم. من این برنامه را خیلی دوست داشتم. آن زمان هنوز ویدئو نخریده بودیم چون پدر با آن مخالف بود. بنابراین قسمت هایی از آن را روی نوار کاست ضبط کردم و نگه داشتم. چند وقت پیش سراغ نوار رفتم و دوباره گوش کردم. کیفیت آن هنوز عالی بود. بلافاصله آن را به mp3 تبدیل کردم تا از بین نرود. در کل 5 قسمت از آیتم "بحث کارشناسی" را دارم که جمعاً حدود 18 دقیقه می شود. برایتان آپلود کردم تا شما هم گوش بدهید، یادی از گذشته ها بکنید و لذت ببرید.

برنامه جنگ 77

موضوعات برنامه :

ارتباطات

خرافات

الگوی مصرف

رشد جمعیت

شاید وقتی دیگر

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - جیم استارک - ۱۳۹۵/۱/۱۵ صبح ۰۱:۱۷

از نظر من بهترین کار مهران مدیری قهوه تلخهست!هرچند از دیدن مرد هزار چهره،پاورچین،شبهای برره و جنگ 77 و... لذت بردم اما قهوه تلخ پر بود از شخصیتهای موندگار که میشه با 10ها بار دیدن بازم مانند همون بار اول خندید!بازی فوق العاده جواد عزتی و هادی کاظمی و محمدرضا هدایتی،ماندانا سوری و الخصوص خود مهران مدیری با اون لهجه ی یونانیش برای من موندگار شده و هنوزم که هنوزه شاید از نظر من و خیلیها بهترین نقش این بازیگرها تو این سریال رقم خورد!!

درکنار اینها ، نویسندگی فوق العاده خشایار الوند(که بنظرم ترکیبش با ژوله خیلی خوب جواب میده) هم باید اضافه کرد که نبودش تو ساخته های جدید مدیری کاملا مشهوده!!!

اما گل سرسبد قهوه تلخ سیامک انصاری بود که شخصا خودم معتقدم بهترین بازیگر طنز ایرانه!سیامکی که نقشی مانند شبهای برره داشت اما این کجا و آن کجا!!بازی پخته و حرفه ای انصاری باعث شد اولین چیزی که با اسم قهوه تلخ تو ذهنمون بیاد قیافه و نقش اون باشه درحالی که تو شبهای برره اینطور نیست!!

پ.ن: شخصا معتقدم سیامک انصاری ارزشش خیلی بالاتر از ایناست!!دوس دارم تو سینما هم فعالیت بیشتری داشته باشه و ای کاش که اینقدر سینمای ما به چند بازیگر خاص اختصاص نداشت که هرسال میبینیمشون :)

RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - بوچ کسیدی - ۱۳۹۶/۲/۱۴ صبح ۰۹:۱۸

با تشکر از پیرمرد دوستداشتنی کافه .

همیشه اولین کارها و در حقیقت کارهایی که سبک نویی رو به جامعه معرفی میکنن تبدیل به خاطره انگیزترین کارها میشه . به نظر من ساعت خوش بهترین کار و خاطره انگیزترین کار مهران مدیری بود و من اون رو به تمام کارهاش ترجیح میدم . هر چند قهوه تلخ و کارهای بعد از ساعت خوش مهران مدیی رو کم کم به یک پختگی در این سبک رسوند و قهوه تلخ شد یکی از بهترین کارها,اما من همچنان و کماکان ساعت خوش رو به همه کارهاش ترجیح میدم . سبکی که تقریبا برای اولین بار در تلویزیون با ویژگیهای خاصش ارائه شد و نسل کمدینهای بسیار جوان و پر استعداد رو به تلویزیون معرفی کرد . بازیگرانی که بعدها به بهترین کمدینها و کارگردانهای تلویزیون تبدیل شدند. تیپهای خاص اون دوره و سبک های خاص به همراه موضوعات عامه پسند و روز جامعه همراه با اسمهای واقعی بازیگران در اجراها که برای اولین بار به این وسعت استفاده شد اون برنامه رو به پرمخاطبترین برنامه اونروزای تلویزیون و در دل مردم جا داد .نزدیکی پخش به ایام عید و دید و بازدید شورو نشاطی به مردم میداد که اکثر مردم مشتاقانه در انتظار برنامه بعدی بودند .چه بسیار قسمتهایی که مردم رو دور هم و به صورت دسته جمعی هنگام عید دیدنی یا مهمونی به پای تلویزیون کشید و خاطرات شیرینی رو براشون رقم زد . و هنوز هم که هنوزه اونایی که ساعت خوش رو دیدن و درک کردن با شنیدن اسمش اون  حس خوب نوستالژی بهشون دست میده و خاطره های خوبی واسشون زنده میشه . موضوعهای روز اون ایام که هم ورزشی بود هم سینمایی و هم اجتماعی چنان قشنگ به نقد و اجرا گذاشته میشد که بازسازی اون اجراها توسط بچه ها و نوجوونها وحتی میانسالان چیز عجیب و غریبی نبود. دوئل های وسترن به سبک کمدی , اجراهای مسابقات وزنه برداری , کشتی , فوتبال و .... , مسابقه هفته و مسابقات تلویزیونی, آهنگ های و ترانه های زیبای اجرا شده و موضوعات اجتماعی اون روزا هنوز که هنوزه تو خاطرمون مونده . یادش بخیر اون بازیا و یادش بخیر اون زمونای خوب گذشته .

حمید لولایی , نادر سلیمانی , نیما فلاح , رضا عطاران , سعید آقاخانی , نصرالله رادش , ارژنگ امیرفضلی , رامین ناصرنصیر , فاطمه هاشمی , مرحوم داوود اسدی , مرحوم پوپک گلدره , رضا شفیعی جم , یوسف صیادی , امیر غفارمنش , حسین رفیعی , و .........

یادشون بخیر 

http://www.sourehcinema.ir/website_contents/uploads/2014/04/saate-khosh.jpg

Bombe Khandeh - BATMAN - ۱۳۹۶/۳/۱۰ عصر ۰۸:۵۶

! BOMBE KHNADE

به نظر من بمب خنده (ویژه برنامه کریسمس 2011) هم یکی از برنامه های جذاب و البته غافلگیر کننده جناب مدیری بود و کمتر بهش پرداخته شد

فکر نمیکنم هیچ یک از کارهای مدیری باندازه این مورد سر و صدا کرده باشه و جالب اینکه جزو معدود برنامه های ایشونه که هیچوقت مجوز پخش نگرفت

این ویدئوی 50 دقیقه ای نه تنها در بین علاقمندان به کارهای طنز بلکه در میان عموم مردم به یک اتفاق مهم و جنجالی مبدل شد

بعدها شایعات زیادی پیرامون این موضوع که مثلا این یک کار سفارشی بوده و بر علیه گروهی خاص برنامه ریزی و ساخته شده مطرح شد

ولی شخصا کاری به حواشی و این مسائل ندارم، چون معتقدم سبکهای اینچنینی رو باید از جنبه طنزشون نگاه کرد پس نباید جدیشون گرفت

چرا که هدف از ساخت چنین آیتمهایی صرفا فراهم کردن اوقاتی خوش و نشاندن لبخند به لب تماشاگر، بالاخص طرفدارانه و به هیچ وجه بحث تمسخر و اینها مطرح نیست

در دهه های گذشته هم بارها شاهد پخش چنین برنامه هایی از تلویزیون بودیم که علاوه بر داشتن مفاهیم طنز از جنبه های انتقادی هم برخوردار بودن

Bombe Khane

امشب برای اولین بار در فضای مجازی با کیفیت اصلی قرار میگیره که امیدوارم مورد پسند علاقمندان واقع بشه مقایسه کیفیت

VTS 01 1.VOB

VTS 01 2.VOB

VTS 01 3.VOB

VTS 01 4.VOB

VTS 01 5.VOB

VTS 01 6.VOB

VTS 01 7.VOB

VTS 01 0.rar

توجه !

پس از دانلود تمامی فایلها (8 پارت) برای آنکه ویدئو بصورت یکپارچه نمایش داده شود

پارت آخر را از حالت فشرده خارج کرده و سپس تمامی فایلها را مطابق تصویر در یک پوشه کپی کنید

در پایان فایل VTS_01_0 توسط نرم افزاری مانند  اجرا و نمایش داده شود