تالار   کافه کلاسیک
روش گذاشتن عکس در کافه - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (http://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: اتاق بالای کافه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: دفتر آقای مدیر (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: روش گذاشتن عکس در کافه (/showthread.php?tid=591)


روش گذاشتن عکس در کافه - سروان رنو - ۱۳۹۲/۱۰/۸ عصر ۱۱:۰۴

کری گرانت

مژده به  دوستان ؛


همانطور که قبلا قول دادیم ، برای رفع مشکل عکس های کافه که در سایت های آپلود عکس توسط دوستان قرار می گرفت و بعد از مدتی به دلیل قیلثر شدن آن سایت و یا به هر دلیل دیگر لینک عکس پاک می شد ( تجربه سایت های u p . i r a n b l o g . i r و u r f i l e . n e t , ... ) و باعث ناقص شدن پست های دوستان می گردید اقدام به ایجاد یک آپلود سنترعکس اختصاصی برای کافه کلاسیک نموده ایم.

از این پس دوستان و مشتریان کافه می توانند عکس های مرتبط با موضوع های کافه را توسط لینک :

http://cafeclassic4.ir/img.php

آپلود و بارگذاری نمایند و از لینک آن با اطمینان خاطر در پست ها و نوشته های خود استفاده نمایند بدون اینکه نگران پاک شدن آن باشند. فقط حتما دقت شود که عکس ها توسط برنامه هایی مانند فتوشاپ حتما استاندارد سازی شوند و سایز و حجم آنها مناسب کافه باشد ( حجم عکس زیر 80 کیلوبایت و اندازه زیر 600*700 چون عکس های غیر استاندارد و همچنین عکس هایی که مرتبط با موضوعات مطرح شده در کافه نباشند از آپلود سنتر پاک خواهند شد.

البته دوستان می توانند همانند قبل از عکس هایی که لینک آنها در سایت های معتبر خارجی یا داخلی قرار دارد و احتمال تغییر یا حذف لینک آنها کم است همچنان در نوشته های خود استفاده کنند و صرفا  برای آپلود تصاویر آرشیوی خود و یا تصاویری که حدس می زنند ممکن است لینک آنها قابل اطمینان نباشد از این امکان جدید استفاده کنند.

توضیح برای دوستان تازه واردی که نمی دانند چطور باید در بین نوشته ها عکس قرار دهند:

بعد از ورود به آدرس بالا ( Cafeclassic4.ir/img.php )  توسط دکمه browse عکسی مورد نظر را انتخاب کنید ( توجه کنید که سایز و حجم عکس طبق توضیحات بالا استاندارد باشد و سنگین نباشد ) , یسپس ک صفحه جدید باز می شود که دارای سه آدرس اینترنتی است. شما باید آدرس سوم را copy کرده و در آدرسی که دکمه عکس از شما می خواهد paste کنید. دکمه قرار دادن عکس در بالای صفحه ویرایش نوشته ها و به شکل یک درخت سبز رنگ می باشد.
RE: روش گذاشتن عکس با استفاده از آپلودر کافه - خانم لمپرت - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ صبح ۰۸:۲۹

با سپاس فراوان وکسب اجازه از سروان رنوی گرامی از آنجا که هنوز هم برای کاربران نازنین تازه وارد گذاشتن عکس در ارسالاتشان دشوار مینماید،جهت هرچه روشنتر شدن مطلب بصورت تصویری فرمایشات ایشان رابازگویی میکنم :

1- پس از آپلود تصویر موردنظر در آپلودر کافه بر روی ردیف سوم افقی (لینک مستقیم تصویر - پایینترین ردیف)، راست کلیک کنید،با آبی شدن ستون مزبور،درپنجره بازشده جدید روی copy ،چپ کلیک کنید

2-در صفحه ارسال پاسخ درست درمحلی که میخواهید تصویر قرار دهید چپ کلیک کرده سپس روی دگمه insert/edit image در نوار ابزار بالای پاسختان کلیک کنید با بازشدن پنجره جدید درردیف image URL (بالاترین ردیف)، راست کلیک کنید ودرپنجره کوچک بازشده روی paste کلیک نمایید آدرس عکس شما در ردیف image URL پدیدار میشود

3-با کلیک روی دگمه insert ، پنجره جدید دیگری باز میشود که با کلیک دگمه ok در آن عکس شما در پاسختان نمودار میگردد.چنانچه تمایل دارید سایز عکس را درمحل پاسخ کوچکتر کنید میتوانید با کلیک روی عکس از گوشه ها اندازه اش را تغییر دهید (البته بهتر است این کار را قبل از آپلود تصویرانجام دهید تا بی جهت بار حجمی اضافی بر آپلودر سایت وارد نگردد.) ضمنا میتوانید با کلیک سه دگمه در ردیف بالای نوارابزار پاسختان (جاییکه در عکس با مستطیل قرمز مشخص شده) مکان عکس را به چپ، راست یا وسط منتقل کنید. موفق باشید
RE: روش گذاشتن عکس با استفاده از آپلودر کافه - Classic - ۱۳۹۵/۲/۱۵ عصر ۰۷:۲۹

ظاهرا حجم آپلودر عکس کافه کاملا پر شده است (5 گیگابایت) . لطفا تا اطلاع ثانوی از سایت پیکوفایل استفاده نمایید که مورد تایید است و احتمال قیلثر شدن آن کم است: http://www.picofile.com

همچنین دوستان اگر سایت مشابه و مورد تایید ( بدون احتمال حذف یا قیلثرشدن ) سراغ دارند همینجا برای اطلاع دوستان اعلام فرمایند.

با سپاس

RE: روش گذاشتن عکس با استفاده از آپلودر کافه - BATMAN - ۱۳۹۵/۲/۱۵ عصر ۰۷:۵۹

با تشکر/ آپلود سنتر ایرانیان هم سایت خوبیه برای UP کردن عکس

قبلا اینجا یه سری عکس آپلود کردم که از لحاظ ماندگاری مناسب بود

فرمتهای آپلود برای میهمان : gif, png , jpg , jpeg , bmp , ico

فرمتهای آپلود برای اعضا : gif, png , jpg , jpeg , bmp , ico , swf , doc , docx , pdf , psd

مجهز به نمایشگر میزان درصد آپلود برای تمام کاربران بدون نیاز به ثبت نام و رایگان آپلود کنید

مزیت ثبت نام : از سه برابر حجم و فرمتهای بیشتر برخوردار شوید

گالری شخصی داشته باشید و هرزمان عکسها و فایلهای خود را مدیریت و یا حذف نمایید
RE: روش گذاشتن عکس در کافه - زبل خان - ۱۳۹۵/۲/۲۴ عصر ۰۳:۰۳

با سلام به تمامی دوستان کافه...

من حالا با این سایت یه عکس اپلود کردم  .. البته سایت های زیادی هست که برای اپلود کردن میشه استفاده کرد ولی ممکنه به مرور زمان پاک بشن و توی انجمن هم عکس ها دیگه دیده نشن..حتما مدیریت انجمن به فکر مشکلی که برای اپلود کردن عکس بوجود امده باشن..تصاویر زیبایی توی کانال سینماگران دیده ام که  تصاویر جالب و کمتر دیده شده ای هست که میشه توی انجمن به یادگار گذاشت..upload.php
RE: روش گذاشتن عکس در کافه - سروان رنو - ۱۳۹۶/۶/۱ عصر ۰۱:۰۸

روش گذاشتن عکس در کافه ( جدید )

چون روش های قبلی  آپلود عکس در کافه مدتی است تغییر کرده و روش های قبلی کارساز نیست و چون بسیاری از کاربران تازه وارد برای گذاشتن عکس در میان نوشته هاشون مشکل دارند , روش گذاشتن عکس به صورت یک فایل ویدیویی در لینک زیر قرار داده شد:

http://s9.picofile.com/file/8304378650/Upload_Aks.mp4.html

همچنین اگر عکس را بر روی کامپیوتر خود ذخیره دارید و می خواهید آن را آپلود کرده و لینک آن را داشته باشید می توانید از سایت http://www.picofile.com استفاده کنید.