تالار   کافه کلاسیک
کلانتری انجمن - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: اتاق بالای کافه (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: عضویت در کافه (/forumdisplay.php?fid=55)
+--- موضوع: کلانتری انجمن (/showthread.php?tid=50)

کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۸/۵/۲ عصر ۰۱:۳۱

[تصویر: clauderains.jpg]

فرانسه اشغال نشده ورود شما رو خوشآمد میگه .

پلیس انجمن با گشت در انجمن دائما وضعیت پست ها و کاربرها را زیر نظر دارد اما کاربران
هم می توانند در کلانتری اینجا مسائل و مشکلات را با پلیس که امین ناموس آنهاست در
میان بگذارند . کلیه دعاوی حقیقی و حقوقی اعضاء در اینجا قابل پیگیری می باشد.

RE: کلانتری انجمن - Savezva - ۱۳۸۸/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۵۸

جناب سروان عزیز!!!

با این عکس پر ابهتی که در این پست گذاشته اید مطمئن هستم هیچ کس جرات خلاف کردن هم ندارد چه برسد به شکایت!!!!tajob2

RE: کلانتری انجمن - Classic - ۱۳۸۸/۱۱/۱ صبح ۰۱:۳۴

آره فقط یه دونه سرگرد اشتراسر رو تو کافه کم داریم :D

RE: کلانتری انجمن - نرمن - ۱۳۸۹/۶/۷ صبح ۱۱:۴۹

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم اول از لطفتون تشکر کنم که من را راه دادید در جمعتون

دوم درخواست داشتم از اینکه میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۹/۶/۷ عصر ۰۲:۳۳

(۱۳۸۹/۶/۷ صبح ۱۱:۴۹)نرمن نوشته شده:  

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

نرمن جان ، اشتباه اومدید.

اینجا کلانتری انجمن هست و فقط برای مواردی مانند قتل مشتریان کافه ، گروگان گیری ، سرقت مسلحانه و ...  به اینجا مراجعه می کنن. این موارد آموزشی رو در بخش محله چینی ها مطرح کن.

RE: کلانتری انجمن - ساب زیرو - ۱۳۸۹/۸/۱۶ عصر ۰۸:۱۲

با درود

وظیفه دارم سلام و تبریکات گرم ژنرال اشتوبناگار ( فرمانده نظامی پاریس ) و بریگاردیر ژنرال هاینز هارمل ( فرمانده لشگر 9 زرهی اس اس ) را خدمت شما تقدیم دارم.

قصد داشتم که در محله چینیها یک پاتوق کوچک به نام " دخمه ژول سدری " ( به یاد ژول سدری بزرگ آن یگانه آشپز مردان دریا ) ایجاد کنم و عناوین مستندها آموزشی ، تاریخی ، تاریخ نظامی ، هنرهای رزمی ( مجموعه ای که سالها گردآوری آنها زمان گرفته است )  و .... بعضی از مواردی را که درخور و شایسته این کافه همیشه ماندگار است را در آنجا قرار دهم تا دوستان به سهولت قادر به تهیه این موارد باشند ( کمترین هزینه ممکن محاسبه می گردد به یمن وجود این کلانتری و بزرگ کلانترش )
پیش از هر اقدام کسب مجوز از کلانتری را ضروری دانستم و به همین جهت خدمت رسیدم

پرونده و مدارک را بر روی میز شما قرار دادم ، اگر هم نیاز به سفارش باشد بفرمایید  تا فیلد مارشال اروین رومل و یا ژنرال ویلهلم گودریان را واسط قرار دهم:D

همیشه سبز باشید

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۶ عصر ۱۰:۳۳

به به ! چه سعادتی که با دوستان رومل و گودریان معاشرت داشته باشیم. آقا لازم شد یک تاپیک تاریخ کلاسیک هم با هم در محله چینی ها استارت بزنیم حتما .::ok: ما چاکر همه بچه های SS و بخصوص وافن SS بوده و هستیم. یاد ژنرال مانشتین هم بخیر cryyy! . یه بار اومده بود مراکش برای سرکشی به قوای محور. یه چند روزی مهمان ما بود. حسابی خوش گذشت ...

در مورد اون تاپیک هم PM  بزن تا صحبت کنیم.

RE: کلانتری انجمن - دن ویتو کورلئونه - ۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۳۸

سلام لویی !

با کمال احترام به استحضار می رساند ( به سبک نامه های قدیم که به راستی بر روی کاغذ نگارش می شد ) مدارک اینجانب نظیر شناسنامه و پاسپورت و در این اواخر کارت ملی ! با نام قدیم Seth توسط خودم ! مفقود شده و  از این پس هیچگونه اعتبار رسمی و قانونی ندارد !

پدرخوانده درستکار یکی از 5 خانواده بزرگ تبهکاران : دون ویتو کورلئونه !

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۵۴

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

RE: کلانتری انجمن - دن ویتو کورلئونه - ۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۲:۴۱

(۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۵۴)سروان رنو نوشته شده:  

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

ممنونم لویی !

اگه با خانواده تاتارگیا به توافق رسیدیم که مایکل بتونه سالم از ایتالیا به آمریکا برگرده و مراسم عبادی سیاسی درآغوش گرفتن و روبوسی با تاتارگیا و از پی اون صلح و آتش بس رو داشتیم قول می دم در همون مجلس پس از اون تهدید تاریخی من خطاب به همه خانواده ها ( که باید حواسشون رو خوب جمع کنن تا من بعد ها یکی از حاضرین در اون اتاق رو مقصر ندونم ! ) بلافاصله به همه خانواده ها خواهم گفت که سروان رنو یعنی دوست عزیز من لویی ! به همه سلام رسونده !

RE: کلانتری انجمن - ژان والژان - ۱۳۸۹/۹/۱۶ صبح ۰۳:۴۱

سلام لويي! والژان هستم دن كورلئونه منو فرستادند تا مجوز چند فقره قتل و چند مورد گوشمالي اساسي در مورده چندتا از مشتري هاي كافه كه باج سيبيل به ايشان پرداخت نميكنند از شما بگيرم.آخه من هم جزو دارودسته اونام. ميدوني كه حقوق شهرداري كفاف مخارج رو نميده .مخصوصا مخارج كزت رو. مخارج تحصيل و جشن عروسي و ...  .خيلي سر وصدا نميكنند شما فقط يك ساعتي اون طرفا نباش.البته كلانتري بمونيد امن تره. دن كورلئونه گفتند بعد از اتمام كار يه سري به كلانتري ميزنه! تا از خجالت شما در بياد.در ضمن دونگ شما رو هم دادن به من تا تقديمتان كنم.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۱

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

RE: کلانتری انجمن - ژان والژان - ۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۲۴

سلام  جناب سروان. دن كورلئونه كلي سلام رسوندند و مقداري خرت و پرت دادند تا تقديمتان كنم. چيز قابل داري نيست مقداري شمش طلا و سكه و ... . پيش كش قربان. فقط  اگه اون پرونده هاي شكايت رو يه جوري نابودشون كنيد ممنونتان ميشيم. جان نثارم جناب سروان.

RE: کلانتری انجمن - دن ویتو کورلئونه - ۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۹:۲۷

(۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۱)سروان رنو نوشته شده:  

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

سلام لویی !

فکر می کنم جدیدا کشوی دوم سمت چپ میزت رو  در کلانتری کافه کنترل نکردی و پاکت زرد رنگی که در اون قرار داده شده ندیدی ... بچه ها مبلغی رو که تصادفا ! در بازی رولت قمارخونه های ما برده بودی رو وقتی در کلانتری نبودی در اون کشو قرار دادن و هیچکدوم از افرادتون هم متوجه نشده !

من اگه جای تو بودم در مورد دقت و حواس افرادم بیشتر حساس می بودم ! چون بالاخره ممکنه یه روز برسه که افسر رشوه گیر فقیر به حد خودش بسنده نکنه و به قول الیور تویست (( یک کمی بیشتر ! )) بخواد ... اونوقته که ممکنه من و تو دیگه نتونیم دوست های خوبی باقی بمونیم و من برای تو در اون روزهای احتمالی نگرانم با این افراد و محافظهایی که داری !

راستی لویی !

این دوست عزیز من شهردار مادلن با یکی از ابواب جمعی شما به نام ((ژاور)) مشکلات کوچیکی داشت! ظاهرا این ((ژاور)) اهل رشوه هم نبود و  هر چه ما اصرار کردیم بیاد و در بازی رولت شانس زیادش رو امتحان کنه نیومد که نیومد ! باور کن که دلم نمیخواست ولی اگه دقت کنی در کنار اون پاکت زرد رنگ در کشوی میزت ، یه جلیقه مال ژاور هست که لای اون یه ماهی گذاشته شده ! اگه در میون افرادت از بر و بچ سیسیل فردی موجود بود بگو این پیام رو برات ترجمش کنه !

خدا حقظت کنه لویی !

دوست قدیمی تو : دن ویتو کورلئونه  

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۸۹/۹/۱۷ عصر ۱۰:۴۲

من شوکه شدم . وقتی که فهمیدم شما حرف از رشوه می زنید.

دیگه کار از رشوه گذشته.

سه دوست عزیز و تازه وارد :  دن کارلئونه ، ژان والژان ، زبل خان .

نام شما در فهرست تصفیه نژادی SS وارد شده و به خاطر برخی پست های غیر مفید ممکن است به اتاق گاز معرفی شوید. البته این بدان معنی نیست که هیچ نوشته خوبی نداشته اید اما برخی مواقع یک نوشته بی مورد ، اجر و پاداش بقیه پست های خوب را زایل می کند. لطفا رسم کم گوی گزیده گوی را رعایت فرمایید تا مشمول هولوکاست نشوید.

سروان رنو

واحد مخصوص آیشمن

RE: کلانتری انجمن - ساب زیرو - ۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۱:۳۷

درود

حسب الامر ، کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

فرمان رنوی عزیز همیشه و هرجا لازم الاجراست ،  بدون شک و تردید.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۰/۱۰/۶ عصر ۱۰:۳۵

(۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۱:۳۷)ساب زیرو نوشته شده:  

... کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

برادر متعهد آریایی ، ساب زیرو  ( حَفِظُ الله نِژادِکَ )

بدین وسیله ضمن ابراز شادمانی از حضور ظفرمندانه شما در " رایش کافه" به اطلاع می رساند که حسب الامر پیشوا [تصویر: hitler.gif] لازم است کلیه لشکرهای مذبور شامل قوای ذکر شده در بالا  به همراه دو تیپ از وافن اس اس را در کافه به حالت آماده باش در آورید. همچنین ژنرال بوک هم قول مساعد داده اند که ارتش رزرو را در زمان مقتضی به کمک شما بفرستند. خداوند نگهدار "رایش کافه" باشد.

درود بر پیشوا (هایل )

سروان رنو

عامل نفوذی گشتاپو در ارتش فرانسه

با حفظ سمت - رئیس پلیس کازابلانکا

RE: کلانتری انجمن - ولگرد کوچک - ۱۳۹۱/۷/۷ صبح ۰۹:۵۷

سیلام جناب آقای سروان {#smilies.biggrin}

کلانتری کلا جای ترسناکیه :llerr

یه سوال دارم این گرینه درجه خطا که زیر آواتار من هست معنیش چیه و مال کیاست ؟

یه تاپیک دیدم تو محله چینی ها به نام گمشدگان فکر نمی کنید که جای اون تاپیک تو کلاتنری انجمن است ؟mmmm:

RE: کلانتری انجمن - Joe Bradley - ۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۱۲:۴۵

سلام

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۰۸:۴۲

(۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۱۲:۴۵)Joe Bradley نوشته شده:  

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

درود بر شما ؛

علت آن همانا نیاز به تغییر نام کاربری و انتخاب نام مناسب تر بوده که هم اکنون انجام داده اید.::ok: البته قوانینی که قبل از کودتا بر علیه ادمین  و بازنشستگی اجباری ایشان داشتیم کمی تغییر کرده است. اینک عضویت ازمایشی شما تایید شده و می توانید سوال خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید. در پایان لازم به یادآوری است که بخش کلانتری انجمن صرفا جهت پیگیری شکایات مهم مانند : قتل کاربران کافه , سرقت مسلحانه , گروگانگیری و .... بوده و تقاضاهای غیر از این رو باید صرفا در همان تاپیک تقاضای عضویت مطرح کرد.

ارادتمند شما

سروان رنو

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۲/۵/۲۴ عصر ۰۴:۳۷

اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در کافه ؛

الجنه تحت اقدوم النساء   .... بهشت زیر پای مادران  خانم ها است . ( مقام ولایت کافه )

در پی درخواست شهروندان محترم کافه کلاسیک ( به خصوص خانم ها ) برای مقابله با مزاحمین نوامیس و برهم زنندگان امنیت اخلاقی , طرح ضربتی ارتقای امنیت اخلاقی در کافه , به صورت محله محور از هم اکنون به مدت چند روز آغاز می شود.در این راستا از تمام کاربران خانم که پیام خصوصی مزاحمت آمیز از سوی دیگران دریافت کرده اند درخواست می شود  پلیس کافه را با پیام خصوصی در جریان بگذارند. مسلما بدون همکاری شما , برادران کلانتری قادر به ردگیری مناسب و زدودن کافه از این کاربران به نحو موثر نخواهند بود. با این کار به امنیت خود و دیگر دوستان کافه کمک نموده تا در جهت کافه ای پاک تر و ایمن تر گام برداریم.

[تصویر: Laie_23.gif]       [تصویر: treeswing.gif]

کلانتری انجمن

سروان رنو

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۲/۵/۲۴ عصر ۱۰:۵۷

[تصویر: Ghelyon.gif]

RE: کلانتری انجمن - زاپاتا - ۱۳۹۲/۵/۲۹ عصر ۰۷:۳۰

با تشكر از طرح جناب سروان رنو

و عذرخواهي از بانوان فهيم و مكرم كافه كلاسيك كه بنده از خوانندگان پرو پاقرص نوشته هاي اديبانه و مباحث زيباي بسياري از آنان هستم ، پيشنهاد مي دهم كه سروان رنو برنامه اي جهت شناسايي و برخورد با برخي از كاربران آقاي خانم نما - كه بسيار محدودند- كه تاكنون با انتخاب نام و آواتار خانمانه به حيات خود در كافه ادامه داده اند نيز داشته باشند . مطمئنا در پالايش كافه مفيد است.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۲/۵/۳۰ صبح ۱۲:۱۰

(۱۳۹۲/۵/۲۹ عصر ۰۷:۳۰)زاپاتا نوشته شده:  

.... برخورد با برخي از كاربران آقاي خانم نما ...

گرچه از نظر ما در اینجا همه می توانند یک هویت مجازی بگیرند و حتی در قالب یک شخصیت فیلم مورد علاقه شان جنسیت متفاوتی برگزینند اما چنانچه این کار برای هدفی شرورانه , فریبکارانه و سوء استفاده انجام شود قابل پیگیری است. لطفا اگر مورد اینچنینی سراغ داشتید با پیام خصوصی به پلیس کافه اطلاع دهید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

[تصویر: cowboypistol.gif]

اسم بدهید جنازه تحویل بگیرید 

RE: تقاضای عضویت - آقای همساده - ۱۳۹۲/۶/۹ عصر ۰۲:۱۹

سلام خدمت دوستان عزیز

عرض شود خدمت شما بنده آقای همساده عاشق سینما هستم و از خاطراتم  می توان به نابودی کامل در زمان آتش سوزی سینما رکس آبادان اشاره کرد که اون موقع من به طور کامل زیر دست و پا له له شده و دچار سوختگی نود و پنج درصد شدم! پس از آشنایی با اینترنت در سن چهل و اندی سالگی، تصمیم به راه اندازی یه سایت درباره سینما گرفتم که همون روز اول سه بار قیلثر شد و خودمم به عنوان هکر دستگیر شده و دوازده سال زندون رفتم! بعد از این جریان عطای سایت داری رو به لقاش بخشیدم و حین اینترنت گردی دو روز پیش این سایتو پیدا کردم و از مطالبش خوشم اومد.نیت کردم که عضو سایت بشم و سکه ی شانسمو به عنوان رشوه به سروان رنو اهدا کنم که به محض این نیت، سایت دو روز رفت تو کما!!.پس نیتم رو صاف می کنم و از جناب سروان اجازه ورود می خوام.امید که حضور من باعث به وجود آمدن اتفاقات مبارکی برای کافه شما بشه!!!!

ضمنا نمی دونم برای چی با اینکه مردادماه تموم شده، هنوز نمیشه تقاضای عضویت داد.شاید اینم برای حضور منه!!برای همین تقاضای عضویتمو اینجا مطرح می کنم.narahat

مخلص همگی رفقا همساده خوش اقبال!:D

RE: کلانتری انجمن - زاپاتا - ۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۷:۲۸

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده ديروز بعد از ظهر در تاپيك دايره المعارف دوبله ،مطلبي گذاشتم در رابطه با گويندگان فيلم عبور از پاريس ، اما متاسفانه امروز صبح اصلا اين مطلب نه در تاپيك وجود دارد ونه در پوشه پيش نويسها .

از مديران محترم كل ،داخلي ،ناظر ، پليس انجمن و... تقاضا دارم هرچه سريعتر و با جديت تمام به اين موضوع قابل تامل رسيدگي و اعلام نتيجه نمايند.

RE: کلانتری انجمن - اسکورپان شیردل - ۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۸:۲۰

(۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۷:۲۸)زاپاتا نوشته شده:  

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده ديروز بعد از ظهر در تاپيك دايره المعارف دوبله ،مطلبي گذاشتم در رابطه با گويندگان فيلم عبور از پاريس ، اما متاسفانه امروز صبح اصلا اين مطلب نه در تاپيك وجود دارد ونه در پوشه پيش نويسها .

از مديران محترم كل ،داخلي ،ناظر ، پليس انجمن و... تقاضا دارم هرچه سريعتر و با جديت تمام به اين موضوع قابل تامل رسيدگي و اعلام نتيجه نمايند.

جناب زاپاتا!

من از دیروز چند بار به سایت سر زدم اما یادم نمی آید پست مورد اشاره شما را دیده باشم. آخرین پستی که از شما ثبت شده بود مربوط به تاپیک پوسترهای سینمایی بود. احتمالا به دلیلی پستتان اصلا ثبت نشده.

RE: کلانتری انجمن - زاپاتا - ۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۵۲

(۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۴۱)برو بیکر نوشته شده:  

با سلام

پیرو فرمایشات جناب زاپاتا بنده نیز دیروز بعدازظهر یک پست در تاپیک طنز ارسال نمودم اما الان میبینم نیست. لطفا در صورت امکان رسیدگی گردد.

من مطلب ديروز شما را ديدم كه نگارش آن تقريبا همزمان با مطلب بنده بود . اما امروز خبري از آن نيست!

RE: کلانتری انجمن - Classic - ۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۵۶

درود بر شما ,

بله ! اینطور که الان متوجه شدیم ظاهرا شرکت میزبان سرور در حال جابجایی به یک سرور جدید است. بنا بر پیگیری که انجام شد ممکن است ظرف یکی دو روز اختلالات موقتی را شاهد باشیم. دوستان سعی کنید ظرف این مدت حتما از نوشته های ارسالی جدید خود یک پشتیبان داشته باشند که دچار مشکل نشوند.

با سپاس

RE: کلانتری انجمن - نسیم بیگ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ عصر ۰۹:۱۲

سلام خدمت مسئولین سایت . اولین پستم رو تو کلانتری میزنم که بعدا لازم نباشه کت بسته بیارنمون کلانتری . چند تا سئوال دارم

1- تو تاپیک های مختلف که راحب مطالب مختلف صحبت شده حتما باید جدی صحبت کرد یا خوش مزکی و متلک پرونی ( البته در خصوص موضوع تاپیک و نه خطاب به کاربران انجمن) هم میشه کرد؟

2- میشه تاپکهایی برای نقد غیر تخصصی فیلم ها ایجاد کرد؟

3- از معنی و مفهوم فیلمها هم میشه تعریف یا انتقاد کرد یا فقط باید در مورد نقاط قوت و ضعف تکنیکی فیلم ها صحبت کرد ؟

4- مطالبی که تو انجمن نوشته میشه فقط باید مختص به انجمن باشه یا میشه تو سایت یا انجمن های دیگه هم از مطالبی که اینجا مینویسیم استفاده کنیم ؟

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ عصر ۰۳:۲۱

(۱۳۹۲/۱۲/۲۱ عصر ۰۹:۱۲)نسیم بیگ نوشته شده:  

. اولین پستم رو تو کلانتری میزنم که بعدا لازم نباشه کت بسته بیارنمون کلانتری . 

خوب کاری کردی خودت با پای خودت اومدی کلانتری. کار ما رو هم راحت تر کردی.

با این سوالات عجیب و غریب فعلا 24 ساعت مهمان ما هستی.

بعدش یا می فرستیمت کوره های آدم سوزی جناب ژان والژان  یا اینکه ممکنه به خاطر عید , عفو مقام عظمای کافه بهت بخوره و آزاد بشی. عجالتا  توی زندان وقت آزاد زیاد داری که قانون اساسی کافه و قوانین نگارش و تاپیک های مختلف  را بخوانی تا با سبک کافه و محیط اش آشنا بشی عزیزم.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۴/۶/۱۳ صبح ۱۲:۱۸

( محرمانه )

گزارش داخلی به فرمانده اردوگاه آشویتس  جناب ژان والژان ( دامت افاضاته )

پیرو اتفاقات اخیر  , در دو روز گذشته حدود ده نفر از کاربران کافه به کوره های آدم سوزی رایش ارسال شدند. برخی اسامی عبارتند از: بروبیکر - سرهنگ آلن فاکنر - شیخ حسن جوری -  اکتورز و  ...

پیشوا خواهان تولید روغن و صابون بیشتری هستند بنابراین به زودی محموله جدیدی خدمتتان ارسال خواهد شد. مقتضی است به نوعی ظرفیت کوره های فوق افزایش یابد که وقفه ای در کار ایجاد نشود . همچنین طرح کوره های سبز ( سازگار با محیط زیست ) در دستور کار قرار گیرد.

و من الله توفیق

سروان رنو

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۴/۷/۴ عصر ۰۵:۲۲

گویا برخی از کاربرانِ سابقِ کافه که  به دلیل کارهای ناشایست مانند فعالیت با چندین آی دی برای افزایش لایک های خود , توهین به مدیران و ...  از کافه اخراج شده اند یک سایت جدید ایجاد کرده اند و در این راستا به برخی دوستان پیام می دهند که به آنجا کوچ کنند. ( همان کاری که باند میثم مدتی انجام داد و ناکام ماند ) .  البته مهاجرت از اختیارات بشر است اما چون رویه آن سایت غیر دوستانه و کینه توزانه می باشد لازم است اعلام کنیم که چنانچه کاربری در آن سایت اقدام به نام نویسی و فعالیت   نماید بدان معنی است که به جناح دشمن پیوسته و قلب پیشوا را به درد آورده است. nnnn:( جاسوسان و نفوذی های ما در آنجا از این قاعده مستثنی هستند ) کاربرانی که به هر دلیل نادم و پشیمان شده اند بدانند که آغوش ما همیشه به روی آنها باز است . پس به شرطی که سر به راه شده باشند می توانند با یک نام و هویت جدید دوباره به زادگاه خود برگردند. :cheshmak:

در ضمن هر کس اینجا فعالیت کند تور سفر آنتالیا با بویینگ اختصاصی و صندلی first class برایش در نظر گرفته خواهد شد. :!z564b

RE: کلانتری انجمن - بانو الیزا - ۱۳۹۴/۹/۷ عصر ۰۲:۱۹

سلام جناب سروان

اینجا من قصد ندارم خلافکاری رو معرفی کنم فقط راهنمایی داشتم در مورد اینکه بعضی وقت ها خودم یا افراد دیگه مطلب هامون رو در جایی می ذاریم که بعدا متوجه میشیم که اشتباه شده و باید در جای دیگه گذاشته بشه

http://cafeclassic4.ir/thread-614.html

مثلا تو این قسمت مطلبی که گذاشتن با ارزشه ولی نباید تو قسمت معرفی بازیگران و فیلمسازان قرار داده بشه بنظرتون؟

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۴/۹/۷ عصر ۱۱:۱۸

درود بر کاربر الیزا ؛

این مورد انجام شد اما بدانید و آگاه باشید اینگونه موارد جزئی را باید با دکمه گزارش یا پیام خصوصی اعلام کنید نه در کلانتری . ما در اینجا تنها به موارد مهم تری  مانند قتل , جنگ , ترور , آدم ربایی و کلا مواردی که امنیت ملی کافه و ارکان رایش را تهدید کند رسیدگی می کنیم.

و اما بعد ...

نظر به اینکه با مرخصی موقت جناب ژان والژان (به دلیل  امتحانات دوره  عالی ) مدتی است امور تصفیه نژادی در کافه به تعویق افتاده و همچنین به دلیل اینکه , کلید در اتاق و کوره های آدم سوزی کافه دست ایشان است و پیشوا هم ورود افراد غیر ایشان را به آشویتس قدغن نموده اند , با مشورت عقلاء و دانشمندان رایش به این نتیجه رسیدیم که طرح میهمانی کوسه ها را استارت بزنیم. بدین صورت که قربانیان را سوار بر  کشتی به وسط اقیانوس برده و آنجا در آب بیندازیم. این طرح با اینکه ما را از روغن و صابون محروم می کند اما منابع غنی ای از پروتئین را نصیب آبزیان دریای آدریاتیک می نماید و باعث شکوفایی حیات وحش این خطه خواهد شد.

RE: کلانتری انجمن - زاپاتا - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ عصر ۰۸:۵۷

روزی روزگاری ... اگر کسی میخواست وارد کافه شود باید هفت خوان را از سر می گذراند نا اجازه ورود پیدا کنه . یکی از اولین شروط ورود، داشتن نامی سینمایی بود . آن هم نه اسم خود بازیگر بلکه یکی از کاراکترهای معروفش ...

بنده بعلت ارادتی که به ناوارو داشتم ،در هنگام ثبت نام ،ناوارو را انتخاب کردم ،اما غافل از اینکه مدتی قبل از آن دوستی نادیده و نازنین با نام کاراگاه ناوارو ثبت نام کرده بود و بنده هم به ناچار نام زاپاتا را انتخاب کردم . نامی که البته الان بسیار دوستش دارم و در اغلب فضاهای مجازی با همین نام اجازه ورود می گیرم!

خلاصه ،منظور بنده از این صغرا و کبرا چیدن این است که جناب سروان که همان جناب سروان است و طبعا در این 4 سال به درجه سرگردی نیز ارتقا یافته است ،اما چرا در برابر انتخاب نامها آن سخت گیری های گذشته را ندارد نمی دانم . البته شاید دوستانی قبلا بودند و یا هنوز هم هستند که از اسامی غیر سینمایی و شخصی استفاده می کردند ،مانند دوست فهیم و بسیار عزیزم سید گرامی که از استثنائات هستند.

اما مدتی است نامهای غیرجذاب که تناسبی با اهداف و ساختار سایت ندارند زیاد شده اند . امیدوارم آن جدیت و نظارت دوست داشتنی گذشته ها دوباره بیشتر شود و با دیدن نامهای جالب ،حظ وافری نصیبمان شود . این همه کاراکتر جذاب در تاریخ سینما وجود دارد ، چرا از اسامی نامانوس با هنر استفاده کنیم ؟

RE: کلانتری انجمن - شارینگهام - ۱۳۹۵/۶/۸ صبح ۰۱:۳۶

سلام و وقت به خیر

چندتا موضوع ذهن منو مشغول کرده:

1_ علت حذف  تشکر چیست؟

2-چرا در انتخاب اسم کاربری محدودیت 9حرف وجود داره؟اینطوری خیلی از نام های زیبای سینمایی کنار گذاشته می شوند؟بهتر است که فقط درباره ی نام صرفا" سینمایی پافشاری شود.

3-تا آنجا که من می دانم  اعضای کافه بیش از 7هزار نفر هستند.چرا اعضای فعالی که حداقل من می شناسم به 50نفر هم نمی رسند؟ {#smilies.huh}

قضیه چیه؟یعنی دوست عزیز ما آمده و یک اسم به ثبت رسانده و بعد حاجی حاجی مکه؟

این مطلب رو شخصا" اطمینان کامل دارم.چون یکی از هم گروهی های واتساپی که من خیلی بهش دلگرم بودم که در این سایت بیشتر با هم تبادل تجربه داشته باشیم.به من گفت!

این عین گفته دوست سینه چاک ماست:

|"من اصلا" سر نمی زنم! فیلم هام رو هم از شبکه های ماهواره ای می بینم!خیلی از این اطلاعات رد و بدل شده در  کافه را هم در ویکی پدیا میشه پیدا کرد! "{#smilies.confused}

پیشنهاد میدم یه فکری برای پالایش اعضای غیر فعال بکنید.

یا اینکه شرط بگذارید بعداز یه مدت غیبت طولانی از لیست کاربران کافه حذف شوند.

همین و لا غیر{#smilies.cool}

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۵/۶/۲۷ عصر ۰۵:۰۸

آخه این موارد ساده و روشن چیست که به کلانتری آورده ای شارینگهام ؛

ما فقط موارد مهم مانند قتل , آدمکشی , تجاوز , رشوه , دعوا و  این جور چیزها را در کلانتری پیگیری می کنیم. اما چون کلانتری تار عنکبوت بسته و حوصله ما هم سر رفته بود , استثنائا پیگیری گردید و به پاسخ های زیر رسید:

1- به علت مشکلات فنی بعد از جابجایی سرور به مکانی پرسرعت تر , برای چند هفته امکان تشکر دچار مشکل شد که خوشبختانه با پیگیری های سربازان گمنام کافه هم اکنون درست شده است.

2- محدودیت 9 حرف برای نام کاربری وجود ندارد بلکه محدودیت 15 حرف ( با فضای space ) هنگام ثبت نام برقرار است.

3- امکان جلوگیری از ثبت نام کاربران با نام های مختلف وجود ندارد اما برای تایید ورود به کافه فقط کسانی که قوانین را درباره نام و پروفایل و عکس رعایت کرده اند پذیرش می کنیم و بقیه غیر فعال و بلوکه می مانند . پس مشکلی در این باره وجود ندارد. حذف کاربران انبوه قدیمی هم کاری وقت گیر و خارج از حوصله و وقت مدیران انجمن می باشد. علاوه بر این , بانک ایمیل این افراد موجود باشد به نفع کافه و اطلاع رسانی های مختلف خواهد بود.

4- احتمالا آن دوست شما به دنبال مطالبی بوده که در کافه نبوده چون بیشتر مطالب کافه اورجینال و از قلم خود دوستان کافه است و مشابهی در ویکی پدیا و سایت های دیگر ندارد ( مگر اینکه کپی کرده باشند) اینجا برای دور هم بودن و گپ و گفتگوی افراد علاقمند به چیزهای کلاسیک و هنری ایجاد شده . مسلما این موارد در ویکی پدیا و ماهواره وجود ندارد.

RE: کلانتری انجمن - شارینگهام - ۱۳۹۶/۳/۳۱ عصر ۱۰:۴۲

سلام

پیام های خصوصی من ارسال نمی شود. چرا؟

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۶/۴/۱ عصر ۰۱:۵۰

(۱۳۹۶/۳/۳۱ عصر ۱۰:۴۲)شارینگهام نوشته شده:  

سلام

پیام های خصوصی من ارسال نمی شود. چرا؟

سلام ؛

البته کلانتری ما ویژه موارد قتل , آدم ربایی , تجاوز , گروگانگیری , دعواهای منجر به جرح و ...  در کافه می باشد. اما چون مدتهاست کسی به کلانتری مراجعه نکرده و ما حتی پشه هم گیرمان نمی آید که بپرانیم , مشکل شما را کارسازی می کنیم:

با توجه به اینکه پیام خصوصی که برای من فرستاده بودی راحت دریافت شد این مساله می تواند از مرورگر کامپیوترت باشد یا اینکه صندوق پیام تو یا گیرنده پیام پر شده باشد. سعی کن از  مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنی و همچنین اگر تعداد بیشتر از 300 پیام در صندوق دریافت و ارسال داری , موارد غیر ضروری را پاک کن.

ارادتمند

سروان رنو

RE: کلانتری انجمن - elsid - ۱۳۹۷/۱/۱ عصر ۱۰:۴۸

سلام سروان عیدتو و همه کافه نشین ها مبارک

ال سید هستم یه مشکلی برای ورود من به کافه پیش اومده و مجبور شدم کاربری جدید بسازم

اینن ارورشِ خواهشاً رسیدگی کنید تا بتونم از کاربری اصلیم استفاده کنم

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۷/۱/۲ عصر ۱۱:۳۴

(۱۳۹۷/۱/۱ عصر ۱۰:۴۸)elsid نوشته شده:  

سلام سروان عیدتو و همه کافه نشین ها مبارک

ال سید هستم یه مشکلی برای ورود من به کافه پیش اومده و مجبور شدم کاربری جدید بسازم

اینن ارورشِ خواهشاً رسیدگی کنید تا بتونم از کاربری اصلیم استفاده کنم

درود بر ال سید ,

احتمال زیاد مشکل از مرورگر سیستم شماست.

یک مرورگر دیگر نصب کنید و با آن امتحان کنید یا history مرورگر قبلی را کاملا پاک کنید.

اگر حل نشد بگویید تا فکری برای نام کاربری قبلی بکنیم .

فعلا این نام کاربری جدید را موقتا تایید می کنیم تا بتوانید راحت وارد کافه بشوید و بنویسید ::ok:

RE: کلانتری انجمن - نسیم-بیگ - ۱۳۹۸/۵/۲۱ عصر ۰۵:۱۷

سلام به همه . من بعد قرنی اومدم خدمت عزیزان . سر ورود به کافه مشکل دارم و رمز رو نام کاربری رو مث بچه آدم قبول نمیکنه . الان هم فکر کنم محدودیت ارسال پست دارم . هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم . تازه مث که این نسیم بیگ اون نسیم بیگ خودمم نیست . خلاصه نمیدونم چی شده جناب سروان . کممممک.

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۸/۵/۲۳ عصر ۰۱:۵۵

(۱۳۹۸/۵/۲۱ عصر ۰۵:۱۷)نسیم-بیگ نوشته شده:  

سلام به همه . من بعد قرنی اومدم خدمت عزیزان . سر ورود به کافه مشکل دارم و رمز رو نام کاربری رو مث بچه آدم قبول نمیکنه . الان هم فکر کنم محدودیت ارسال پست دارم . هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم . تازه مث که این نسیم بیگ اون نسیم بیگ خودمم نیست . خلاصه نمیدونم چی شده جناب سروان . کممممک.

درود بر نسیم بیگ ,

خوش آمدی. البته بخش کلانتری مربوط به موارد قتل , تجاوز , گروگانگیری و امثال اینها در کافه است و برای مشکلات دیگر باید در تاپیک عضویت اعلام مشکل می کردی ! وانگهی تو به پای خودت گلوله زدی که دیگه برنگردی  ! :llerr

و اما بعد ...

آیا به ایمیل یوزر قبلی دسترسی داری ؟

بگو تا رمز یوزر قبلی را به ایمیل خودت ارسال کنیم.

RE: کلانتری انجمن - نسیم-بیگ - ۱۳۹۸/۵/۲۸ عصر ۰۶:۰۴

به جان هر چی کلانتره اصلا هوش و حواس دیگه ندارم . اصلا نمیدونم کدوم ایمیلم بود . شدم مث اینایی که یه چیزی میخوره تو سرشون همه چیزشون یادشون میره بعد با دیدن حوادث اطراف یکی یکی یادشون میاد . شدم مث من کیستم جکی جان . خلاصه مرحمت بفرمایید کمک کنید . یوزر نسیم بیگ ارزشی نداره که من یکی دیگه باشم بخوام اونو حک کنم . خلاصه این من و این هم اخلاق خوب جناب سروان رنو تو سکانس آخر کازابلانکا XD

RE: کلانتری انجمن - نسیم-بیگ - ۱۳۹۸/۵/۲۹ عصر ۰۸:۳۲

جناب سروان عزیز . در یک کلام :

نشد که بشه

نام کاربری قبلی من که باهاش وارد میشدم نسیم بیگ بود . نمیدونم چطوری تایپش کنم که اجازه ورود بده

نسیم_بیگ

نسیم-یبگ

nasim_beig

nasim-beig

یا چیزای دیگه . خلاصه مث که :

سر آن ندارد امشب که برآرد آفتابی

RE: کلانتری انجمن - نسیم-بیگ - ۱۳۹۸/۵/۳۰ عصر ۰۷:۲۳

عجب مشکل عجیبی شد بابا . اعصابم داغون شد سر این ورود لعنتی . جناب سروان یه ایمیل دیگه برام بفرست با رمز ورود جدید

نام کاربری : نسیم بیگ ( با یک خط فاصله وسطش )

رمز : ؟؟؟؟

RE: کلانتری انجمن - سورن - ۱۳۹۸/۶/۳ عصر ۰۲:۳۷

سلام و خسته نباشید

عکس آواتارم ومشخصاتمرو فرموده بودید تکمیل کنم کردم ولی نمیتونم صفحات انجمن رو بجز یکی ببینم جهت رفع مشکل کمک بفرمایید سپاس فراوان از شما

RE: کلانتری انجمن - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۸/۶/۴ عصر ۱۲:۵۹

سلام

جناب سروان

بنده مشکل ارسال و دریافت پیغام خصوصی دارم!!

صندوقم هم پر نیست یحتمل!

دستی برسانید

سپاسگزارم

RE: کلانتری انجمن - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۸/۶/۵ صبح ۰۷:۲۵

(۱۳۹۸/۶/۴ عصر ۱۲:۵۹)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

سلام

جناب سروان

بنده مشکل ارسال و دریافت پیغام خصوصی دارم!!

صندوقم هم پر نیست یحتمل!

دستی برسانید

سپاسگزارم

با تشکر از سروان رنو و سایر دست اندرکاران

ظاهرا مشکل بنده حل شد.

ممنونم

RE: کلانتری انجمن - aloneinthedark - ۱۳۹۸/۶/۱۲ عصر ۰۲:۲۳

سلام من تازه ثبت نام کردم ارشیو برای من نشون داده نمیشه{#smilies.huh}

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۳۹۸/۶/۱۲ عصر ۰۷:۵۱

(۱۳۹۸/۶/۱۲ عصر ۰۲:۲۳)aloneinthedark نوشته شده:  

سلام من تازه ثبت نام کردم ارشیو برای من نشون داده نمیشه{#smilies.huh}

سلام ,

به کافه کلاسیک خوش آمدی ای تنها در تاریکی !

برای دیدن تمام بخش های کافه ابتدا باید عضویت شما تایید شود.

برای تایید هم باید قوانین کافه درباره انتخاب نام کاربری و عکس مناسب و تکمیل پروفایل مانند بقیه دوستان دقیقا رعایت شود.

لطفا موارد مورد نظر را در بخش اتاق آقای مدیر ملاحظه نمایید.

RE: کلانتری انجمن - بوچ کسیدی - ۱۴۰۰/۵/۶ عصر ۰۱:۰۵

سلام جناب سروان

شما اجازه ورود به این صفحه را ندارید و این خطا ممکن است بنا بر فقط یکی از دلایل زیر باشد:

1. عضویت شما هنوز در انجمن تایید نشده است. مراحل عضویت خود را پیگیری فرمایید.
  2. شما مجاز به دسترسی به این صفحه نیستید. این صفحه فقط برای کاربران خاص قابل دیدن است.
  3. حساب کاربری شما منتظر تائید مدیریت است . ضمن رعایت نکات لازم برای عضویت , تقاضای عضویت خود را در تاپیک مربوطه بنویسید. (ارسال مجدد کد فعال سازی به ایمیل.)

شما با نام کاربری: 'بوچ کسیدی' وارد انجمن شده اید.

مشکل چیست ای جناب سروان کلانتری .

RE: کلانتری انجمن - سروان رنو - ۱۴۰۰/۵/۶ عصر ۰۹:۲۹

سلام بوچ !

در کدام صفحه از کافه این پیام را دریافت می کنی ؟shakkk!

تمام بخش ها یا فقط بخش خاصی ؟