تالار   کافه کلاسیک
پخش سریالهای نوجوان نوستالژی و برخی کارتونها از شبکه امید - نسخه قابل چاپ

+- تالار کافه کلاسیک (https://cafeclassic5.ir)
+-- انجمن: تالارهای عمومی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: محله چینی ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: پخش سریالهای نوجوان نوستالژی و برخی کارتونها از شبکه امید (/showthread.php?tid=1158)

پخش سریالهای نوجوان نوستالژی و برخی کارتونها از شبکه امید - آیوانهو - ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ عصر ۱۲:۵۶

سلام به همگی کاربران کافه کلاسیک

اول از همه به همگی خبر بدم شبکه امیدا مدتیه داره سریالها و کارتونهای گروه سنی نوجوان قدیمی و نوستالژی رو توبرنامه ای بنام صبکوک پخش می کنه

این برنامه صبح های پنجشنبه و جمعه ساعت 7 صبح پخش میشه و فعلا مسافری از گرونگل و کارتون پینوکیو رو داره پخش می کنه

قراره بعضی سریالها مثل جزیره جادو و افسانه زاگالا و هوراس و تینا رو هم به تدریج پخش کنه 

فقط یه مشکل هست اونم اینه که تیتراژ این سریال و کارتونی که پخش میشه رو پخش نمی کنه میشه یه زحمت بکشید به شبکه امید زنگ بزنید و بگید تیتراژ این سریالها رو هم پخش کنه؟

چون اینا خیلی هاشون تابحال بازپخش نداشته و هیچ دسترسی بهشون نیست و تیتراژشون هم پخش بشه عالی میشه

یه نوبتم  هر دو تیتراژ رو پخش کنن عالیه

من خودم بارها زنگ زدم و این درخواست رو مطرح کردم و گفتم بهشون اما مخالفت کردن و دلایل مسخره و بی پایه و اساس آوردن

نیاز به کمک شماها دارم اگه این کار رو بکنید هم به نفع منه و هم به نفع خودتون ... هر سریالی هم از گروه سنی نوجوان که قبلا از رسانه پخش شده  و مد نظرتون هست (مخصوصا اونایی که تکرار نداشته) هم بگید تو این برنامه پخش کنن

از کمکتون ممنونم

شماره شبکه امید هم در پیج اینستاگرامشون هست

نباید به نظرم مخالفت کنن و دلیلی برای مخالفت وجود نداره (مخصوصا که تیتراژ پایانی پینوکیو هم تو همین برنامه هم تا یه جایی میره به نظرم مشکلی پیش نمیاد تیتراژ ابتدایی و پایانی سریال قبلش هم پخش بشه فوقش 3 دقیقه هم به زمان برنامه اضافه میشه) اگه میشه یک سری دلایل توجیه کننده بیارید که این کار رو انجام بدن امیدوارم رسیدگی کنن به این مسئله

از کمک همگی شما هم متشکرم

خواهش می کنم همکاری کنید... امیدوارم خیلی سریالهایی که دنبالش هستید هم پخش بشه ازین برنامه (البته با تیراژ ابتدایی و پایانی پخش بشه عالی میشه)