تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: معرفی اعضاء جدید
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

دوستانی که به تازگی در کافه عضو شده اند و مایل هستند که عضویتشان تایید شود تا بتوانند در بحث ها شرکت کنند ، می توانند تقاضای عضویت خود را در این تاپیک مطرح نمایند. لطفا قبل از عضویت ، موارد نوشته شده در قانون اساسی کافه ، قوانین نگارش و قوانین عضویت در کافه را مطالعه فرمایید .

سلام به دوستان باصفای این فوروم زیبا

از سروان رنوی عزیز خواهش می کنم فقط اجازه اقامت در فرانسه اشغال نشده رو برام صادر کنه!  پروانه خروج نیاز ندارم ، دوست دارم همینجا بمونم!

(۱۳۸۸/۱۲/۲ عصر ۱۲:۲۸)maryam نوشته شده: [ -> ]

سلام به دوستان باصفای این فوروم زیبا

از سروان رنوی عزیز خواهش می کنم فقط اجازه اقامت در فرانسه اشغال نشده رو برام صادر کنه !  پروانه خروج نیاز ندارم ، دوست دارم همینجا بمونم !

شما کلا ممنوع الخروج هستید !

صفای یک کافه به مشتری هاشه. خوش آمدید مریم عزیز .

سلام و عرض ادب جناب سروان رنوي عزيز و گرامي! :heart:

خواستم ازتون تشكر كنم به خاطر لطفتون!  mmmm:

با سلام و عرض ادب خدمت جناب سروان

اینجانب برای دفعه اول اینجا وارد شدم لطفا مرا دستگیر نکنید

(۱۳۸۹/۶/۱۵ عصر ۰۵:۰۴)هزاردستان نوشته شده: [ -> ]

... اینجانب برای دفعه اول اینجا وارد شدم لطفا مرا دستگیر نکنید

راستش می خواستیم شما را دستگیر کنیم اما با این همه دست که شما دارید ( هزار دست ) دستبد کم میاریم پس فعلا تا محیا شدن امکانات آزاد هستید !

پ.ن: صندوق پیام را برای طی مراحل عضویت چک فرمایید.

سلام سروان جون

قربونت این قیافه مارو نگاه کن  ما نمیدونیم واسه چی اسممون رو گذاشتند هزاردستان شما اگه یه دست اطراف ما پیدا کردی

یادت هست اول سریالم (شاهکار زنده یاد حاتمی) عکسمو نشون میدادن زیرش مینوشتن هزاردستان یادت هست نقشمو دادن استاد انتظامی بازی کرد که شاهکار کرد یادت هست استاد اسماعیلی جای من صحبت کرد که چه کرد به جز من جای رضا تفنگچی و شعبون استخونی و یکی دونفر دیگه هم حرف زد که فکر کنم هنوز هم خیلیا نمیدونن گوینده این چند نفر یکی بوده یادت هست دوبلور محبوبم جای مفتش شش انگشتی صحبت کرد ولی از همشون فقط صداهاشون موندگار شده متاسفانه یادی ازشون نمیشه  امیدوارم با وجود سایتهای پرباری مثل کافه کلاسیک یاد اون عزیزان در اذهان عموم زنده بمونه  راستی حالا میتونی دستگیرم کنی چون دفعه اولم نیست میام البته اگه دستی  پیدا کردی

با درود

سروان رنوی عزیز

توصیه نامه ای دارم از سرهنگ لودویک کسلر ( فرمانده گشتاپوی بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ ) مبنی بر صدور کارت تردد ویژه در این مجمع وزین و گرانقدر:D

حضور در این مجمع و آشنایی با شما عزیزان برایم افتخاری عظیم و ارزنده است

بهروز و کامروا باشید

(۱۳۸۹/۸/۱ عصر ۱۰:۳۰)ساب زیرو نوشته شده: [ -> ]

توصیه نامه ای دارم از سرهنگ لودویک کسلر ( فرمانده گشتاپوی بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ ) مبنی بر صدور کارت تردد ویژه در این مجمع وزین و گرانقدر

دوستان لودویک دوستان ما هستند. . عضویت شما تایید شده هم به خاطر سفارش نامه کسلر و هم به خاطر ساب زیرو که من در مورتال کمبت اکثرا اونو انتخاب می کردم .   راستی از ناتالی خبری نداری ؟!

باسلام خدمت سروان اجازه ورود بدهید قول می دهم مرتکب قتل نشوم.

(۱۳۸۹/۸/۸ صبح ۱۰:۴۵)بیمار روانی نوشته شده: [ -> ]

باسلام خدمت سروان اجازه ورود بدهید قول می دهم مرتکب قتل نشوم.

شایط عضویت براتون PM شد. صندوق پیام خصوصی را چک کنید و مراحل انتخاب آواتار ، امضاء ، تکیل پروفایل و خلاصه هفت خان رستم را طبق پیام انجام دهید. من در مرحله آخر ، اینهو غول مرحله آخر منتظر شما هستم !

سلام لویی !

دوستی مشترک آدرس کلانتری شما رو به من دادن و فرمودن این جمله رو خدمت شما عرض کنم :

آیا شما همیشه از این نوع سیگارها میکشید  ؟ (جمله رمز !)

تا در صورت صلاحدید مجوز حضور من هم در تالار ارزشمند شما صادر شود !

(۱۳۸۹/۸/۲۳ عصر ۱۱:۱۲)seth نوشته شده: [ -> ]

دوستی مشترک آدرس کلانتری شما رو به من دادن و فرمودن این جمله رو خدمت شما عرض کنم :

آیا شما همیشه از این نوع سیگارها میکشید  ؟ (جمله رمز !)

خوش آمدید . ::ok:

مراحل عضویت شما انجام شد . صندوق پیام خود را چک کنید.

درود

مثل اینکه حساب کاربری من مسدود شده یا هر چیز دیگر..

بررسی کنید لطفا.

سپاس

(۱۳۸۹/۸/۲۵ عصر ۱۲:۲۵)دسیرونا نوشته شده: [ -> ]

مثل اینکه حساب کاربری من مسدود شده یا هر چیز دیگر..

بررسی کنید لطفا.

دسیرونا ی عزیز ؛ برای نوشتن در کافه بایستی عضویت هر فرد تازه توسط مدیریت کافه تایید شود .لطفا در صورتی که پیام PM ای در صندوق پیام خود دریافت کردید پاسخ دهید تا مراحل عضویت شما توسط admin و سروان انجام شود.

سلام سروان رنوی عزیز

من فکر می کنم این شروع یک دوستی زیباست

البته اگه ما رو قبول کنید ...

سلام

برای بنده جای سئوال است که چطور تمام دوستان قدیمی را اینجا می بینم اما از وجود چنین تالاری بی خبر بودم .  بعضی مطالب اینجا تداعی کننده خاطرات گذشته است . گشتاپو هم قبلاً برای بنده واژه ای ترسناک بود و حالا خاطره.

موفق باشید.

(۱۳۸۹/۸/۲۶ صبح ۰۲:۰۱)راتسو ریــزو نوشته شده: [ -> ]

سلام سروان رنوی عزیز

من فکر می کنم این شروع یک دوستی زیباست

البته اگه ما رو قبول کنید ...

البته راتسو ریزوی عزیز من معتقدم که این چیزی از مبلغ رشوه شما به لویی عزیز رو عوض نمیکنه و شما هنوز 10 هزار فرانک به ایشون بدهکارین ! من پیشنهاد میکنم به جای قلعه ای در برازویل اون پول رو در همین کافه خرج کنین ! فایدش اینه که دوستان هم بی نصیب نمیمونن و شاید ریک بتونه با حفظ اون پول در کافه خودش ، سر بازی رولت به بانوان جوان بیشتری کمک کنه که به مراتب ، سنشون از شوهرانشون بیشتره ! تا نظر سروان با احساس ما چی باشه !

يك  گوشه چشمي هم به بنده حقير داشته باشين

(۱۳۸۹/۹/۶ عصر ۰۴:۳۰)fereshtebad نوشته شده: [ -> ]

يك  گوشه چشمي هم به بنده حقير داشته باشين

صندوق پیام تون رو لطفا چک کنید و پاسخ بفرمایید. وجود  کله کلاه قرمزی در تصویر آواتار ، نصف مرحله عضویت شما رو به تنهایی پاس کرد !

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
آدرس های مرجع