تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2

در این تاپیک ، دیالوگ هایی که شخصیت های فیلم های کلاسیک نگفته اند و یا امکان نداشت که بگویند ، بر اساس خلاقیت و یا روحیه طنز دوستان نوشته می شود. ممکن است دیالوگ های پیشنهادی  طنز  و یا حتی جدی و مناسب تر از دیالوگ اصلی فیلم از کار در بیاید. لطفا هنگام نوشتن دیالوگ ، حتی الامکان از تصاویر مرتبط هم استفاده کنید تا تاپیک جذاب تر شود.

رنو :  ریک ،  تو خوشه چند شدی ؟!

ریک :  خوشه  یک  ... !!

رنو :  چطور همچین چیزی ممکنه ؟!  تو  یک کافه بزرگ داری و هیچ زن و بچه ای هم نداری .

ریک : خب دیگه ، بهشون اطلاعات عوضی دادم !!

دون کارلئونه ( با صدای تو دماغی مارلون براندو ) : اگر پسرم در روز 22 بهمن طوریش بشه ، مثلا صاعقه اونو بزنه ، یا یه وانت ناشناس اونو زیر کنه ، من یکی از افراد این جلسه رو مسئول می دونم .

مونولوگ درونی استیو مک کویین در زندان کوالالامپور! :

" - خدایا اینجا کجاس؟ مگه چیکار کردم که نصفه شبی از توی خونه م کشیدنم بیرون، آوردن لختم کردن؟ من فقط جورابام سبز بود ! "

مسافرخانه بیتس با سالها سابقه درخشان در ارائه خدمات به مسافران محترم ، آمادگی خود را جهت پذیرایی از مسافران عزیـــز در تعطیلات نوروز اعلام می دارد.

- کلیه اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی و حمام می باشد

همچنین به دلیل خشک شدن دریاچه ، از پذیرفتن مسافرانی که دارای خودرو شخصی هستند معذوریم !

مدیر مسئول :  نورمن بیتز

(۱۳۸۸/۱۲/۵ صبح ۱۲:۵۲)IranClassic نوشته شده: [ -> ]

... با سالها سابقه درخشان ...

:!z564b

.

بوچ و ساندنس در آستانه ی ورود به دانشگاه "تک جنسیتی" !

- ساندنس بیا تا دیر نشده در ریم، جون تو بد جاییه !         

داستین هافمن در فیلم "توتسی":

- صد بار بهت گفتم به من نگو مادر!

پانویس: این فیلم جزو آثار کلاسیک نیست. ولی دلم نیومد فاکتور بگیرمش. دیگه دوستان ببخشند.

دولین :  عزیزم ، کارت سوخت رو  آوردی ؟!

آلیشیا:  نترس ، پول دارم ،  بنزین آزاد می زنیم !

در آستانه آغاز طرح برخورد با مزاحمین نوامیس مردم ، بوگی با سالها سابقه درخشان در حمایت از بانوان ،  آمادگی خود را جهت حراست از خواهران عزیز اعلام کرد.

"  تلفن از شما - اسکورت از ما

لطفا جهت مشاهده نمونه کار به فیلم های خواب ابدی - کی لارگو و شاهین مالت مراجعه شود.

آژانس کاراگاهی سام اسپید و شرکاء  "

... بدون تیغ صورت تراشی  Fusion  ، بوسه ای در کار نخواهد بود .. !

( یک تبلیغ هنرمندانه )

هدفمند شدن یارانه ها در هالیوود 

طبق آخرین اخبار موثق  ، شتر هدفمند کردن یارانه ای بالاخره به هالیوود هم رسید و  طرح هدفمند کردن یارانه ها از امروز در این شهر به مرحله اجرا در آمد. بنا بر آخرین گزارش ها ، با شروع این طرح ، بسیار از بازیگران بدلیل گران شدن بنزین مجبور شدند که امروز  با دوچرخه به استودیو های فیلمبرداری بروند. خبرنگار ارسالی کافه کلاسیک توانسته است چند گزارش تصویری ویژه در این مورد برای ما ارسال نماید:

بوگارت و همسرش باکال امروز با دوچرخه سر کار رفتند

گلارک گیبل امروز با دوچرخه درب و داغان دوران بچگی اش به استودیو رفت.

اینگرید برگمن هم که دوچرخه اش را با خودش از سوئد به آمریکا آورده بود بالاخره امروز سوار آن شد.

شان کانری که دست به فرمانش زیاد خوب نیست امروز در خیابان به طور ناشیانه ای دوچرخه می راند .

آدری هپبورن هم امروز شاد و شنگول سوار بر دوچرخه اش دیده شد که تک چرخ می زد !

مرلین مونرو هم امروز دوچرخه و عینک آرتور میلر رو برداشته و داره میره سر فیلمبرداری.

حتی آلفرد هیچکاک  هم ایضا"

و اما بشنوید از جیمز استیوارت مهربان که چون دید گریس کلی دوچرخه ندارد ، او را بر ترک دوچرخه اش به مقصد رسانید.

در همین حال دزد دوچرخه ضمن استقبال از این اقدام خردمندانه , بقیه را به پیروی از این کار فرا خواند.

bogart bike

این هم عکس جدید بوگی سوار بر دوچرخه که از خیابان چهارباغ اصفهان برداشته شده است

تا پشیمان نشده اند ،بریم یارانه های نقدی مون از بانک بگیریم!

هالیوود همچنان در تب و تاب هدفمند شدن رایانه ها ...

برت لنکستر به گری کوپر :  گری جون بدبخت شدیم. مشروب فروشی های های هالیوود اعتصاب کردن .

جرج کیوکر به ادری هیپبورن: ادری جان دست از این قرص های لاغری دکتر مظاهری بردار.کم کم داری محو میشی!

برای اینکه کمی شما رو از گرونی و نرخ دلار و سایر بدبختی های زندگی دور کنیم بد ندیدیم درباره این موضوعات روزمره با دوستان خودمان در سینمای خاطره انگیز کلاسیک شوخی کنیم. شما هم اگر خواستید با بقیه شون شوخی کنید ادامه بدید.

.

از راست : کلارک گیبل - ویوین لی - ویکتور فلمینگ - دیوید سلزنیک

سلزنیک به گیبل :  این ویکتور چش شده ؟

گیبل : هیچی . همه دار و ندارش بر باد رفته !  همه دلارهاش رو تبدیل به ریال کرده بود و حالا به خاک سیاه نشسته !

کاپولا به براندو :  ببین عزیزم . درسته که نرخ اجناس هر روز بالاتر میره , اما ما که نمی تونیم هر روز دستمزد تو رو بالا و بالاتر ببریم. تاره توی فیلمنامه ی من چیزی در مورد قیمت پنیر  نبوده !

جیمز کامرون به شوارتزنگر :  ببین آرنولد ، درسته که دستمزد ات کمه اما نگران نباش . دولت قول داده تورم رو پایین بیاره .... اِه ... چرا می خندی. جدی می گم ! ... نخند !

.

کافه کلاسیک

هاردی به لورل : صد بار بهت گفتم فقط دلار بخر . باز رفتی ریال خریدی . این هم نتیجه اش . 

سلام 

هرچی توی موضوعات کافه گشتم دیدم این تاپیک از همه به مطلب من نزدیک تره. اگه خیلی هم مرتبط به نظر نرسید, بذاریدش به حساب یه آگهی بازرگانی؛ درست به بی رحمی آگهی های تلویزیون که وسط فیلمی از اینگمار برگمن, تبلیغ پفک موتوری و پوشک چیک چیک مای بی بی روی آنتن می ره.

هیزم شکنی مشغول قطع کردن یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه . 

وقتی در حال گریه کردن بود، یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می کنی؟

هیزم شکن گفت: تبرم توی رودخونه افتاده.

فرشته رفت و با یه تبر طلایی برگشت و از هیزم شکن پرسید:"آیا این تبر توست؟"
هیزم شکن جواب داد: "نه"
فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره ای برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟
دوباره، هیزم شکن جواب داد: "نه".
فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟
جواب داد: آره.
فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به اوداد و هیزم شکن خوشحال روانه خونه شد.
روزی دیگر هیزم شکن وقتی داشت با زنش کنار رودخونه راه می رفت زنش افتاد توی همان رودخانه. هیزم شکن داشت گریه می کرد که فرشته باز هم اومد و پرسید که چرا گریه می کنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آب.
فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟ هیزم شکن داد زد: آره! 
فرشته عصبانی شد. " تو تقلب کردی، این نامردیه "
هیزم شکن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با کاترین زتاجونز می اومدی.و باز هم اگه به کاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود که این بار گفتم آره.

نکته اخلاقی:
هر وقت مردی دروغ میگه به خاطر یه دلیل شرافتمندانه و مفیده

جامعه اعیان (۱۹۵۶) - High Society
«لوئیس آمسترانگ» در حال یاد دادن ترومپت به «گریس کلی» سر صحنه فیلم جامعه اعیان.

لوئیس آرمسترانگ به گریس کلی: ببین حواست باشه، این یه دکمه اش لقه، یه کم چسب دوقلو ریختم بغلش که موقع فیلمبرداری نیفته، حواست باشه دستت رو این یکی نیاد ها؟!

صفحات: 1 2
آدرس های مرجع