تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: دانلود موسیقی‌
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.

با سلام ، من مهدی یا الکتروپیانیست فعال بخش موسیقی‌ هستم. از حضورتون تقاضایی دارم. خواستم لطف کنید دانلود موسیقی‌ منوط به عضویت در کافه و لایک اون موسیقی‌ بشه. در بسیاری از فروم‌ها تا پست لایک نخوره لینک دانلود ظاهر نمیشه.و برای لایک خوردن حتما باید عضو بشی‌. این در جهت حفظ زحمت‌های دوستان در بخش موسیقی‌ هست که متاسفانه عده‌ای فقط دانلود میکنن.

ممنون

(۱۳۹۷/۷/۲۸ عصر ۰۸:۴۳)اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ نوشته شده: [ -> ]

با سلام ، من مهدی یا الکتروپیانیست فعال بخش موسیقی‌ هستم. از حضورتون تقاضایی دارم. خواستم لطف کنید دانلود موسیقی‌ منوط به عضویت در کافه و لایک اون موسیقی‌ بشه. در بسیاری از فروم‌ها تا پست لایک نخوره لینک دانلود ظاهر نمیشه.و برای لایک خوردن حتما باید عضو بشی‌. این در جهت حفظ زحمت‌های دوستان در بخش موسیقی‌ هست که متاسفانه عده‌ای فقط دانلود میکنن.

ممنون

من هم مثل الکتروپیانیست تقاضا دارم هر پستی در هر بخش کافه که  شامل لینک است (مخصوصا لینک دانلود فیلم یا صدای دوبله) تا لایک نخوره نمایش داده نشه.

(۱۳۹۷/۷/۲۹ صبح ۱۰:۲۹)هیس هیس نوشته شده: [ -> ]

(۱۳۹۷/۷/۲۸ عصر ۰۸:۴۳)اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ نوشته شده: [ -> ]

ممنون

من هم مثل الکتروپیانیست تقاضا دارم هر پستی در هر بخش کافه که  شامل لینک است (مخصوصا لینک دانلود فیلم یا صدای دوبله) تا لایک نخوره نمایش داده نشه.

سلام، این میتونه بسیار تشویق کننده باشه و همچنین مشخصات خوبی‌ از بازخورد کاری ارائه میده

با تشکر از پیشنهاد دوستان خوش ذوق بخش موسیقی کافه ,

امکان لایک فقط برای کسانی که عضویت شان تایید شده است میسر است .

می توان کاری کرد که تا فردی عضو کافه نشده  است نتواند مطالب تاپیک خاصی را که مشخص می کنید ببیند و دانلود کند.

آیا این مورد نظر دوستان را تامین می کند ؟

(۱۳۹۷/۷/۲۹ عصر ۰۵:۵۷)Classic نوشته شده: [ -> ]

می توان کاری کرد که تا فردی عضو کافه نشده  است نتواند مطالب تاپیک خاصی را که مشخص می کنید ببیند و دانلود کند.

منظور ما این نبود. منظور این بود که زحمت دوستان حتما لایک شود و بعد استفاده شود. من خودم تازه عضو شده ام ولی از همون اول تعجب کردم که بالای هشت هزار نفر در کافه عضو هستند ولی پستها را فقط هشت نفر (حداکثر) لایک میکنند!  از روی آمار بازدیدهای روزانه معلوم است که این تناسب درست نیست و افراد زیادی در حال استفاده از مطالب هستند  بدون لایک کردن و تشویق کردن فعالین و نویسندگان!

(۱۳۹۷/۷/۲۹ عصر ۰۵:۵۷)Classic نوشته شده: [ -> ]

درود و خسته نباشید، اگر برنامه رو به صورتی تعریف کنید که تأ کسی‌ پست رو لایک نکنه لینک دانلود ظاهر نشه بسیار بهتره. این سیستم تقریبا تو تمام فروم‌های خارجی هست. وقتی کسی‌ قصد دانلود داره پس حتما مشتاق دیدن و شنیدن اون اثر هست پس دست کم کاری که میتونه بکنه به احترام فرد هدیه دهنده, اون پست رو لایک بکنه. منتها ، بلا نسبت خوبها، چون برخی‌ از ما ایرانیها یاد گرفتیم فقط بگیریم و پس ندیم این سیستم رو تبدیل میکنه به حالت مرده. این دقیقا همون چیزی هست که الان در فروم موسیقی‌ شاهدیم. همهٔ خوبها و کار بلدها رفتند.

سلام.پیشنهاد خوبی هستش.ای کاش خیلی زودتر از اینها انجام میشد.

(۱۳۹۷/۷/۳۰ عصر ۰۴:۱۷)لرد پدینگتون نوشته شده: [ -> ]

سلام.پیشنهاد خوبی هستش.ای کاش خیلی زودتر از اینها انجام میشد.

حالا خوبه بازم مطرح شد. امیدوارم مدیریت محترم کافه بتونن یک سایت و دامنه مثل «پیکوفایل» را تعیین کنند و قرار بذارن با کاربران تا از این به بعد هرکی در پیکوفایل موسیقی و فیلم و صدای دوبله گذاشت واسه دانلود، لینکش ظاهر نشه تا  اونی که میخواد واسه خودش دانلود کنه اول پست و زحمت فرستنده رو لایک بکنه. همونطوری که الکتروپیانیست گفت این تشکرها باعث تشویق و ادامه دادن کار میشه و لازمه. من کسی بودم که اولین اعتبار رو به دوست خوبمون لرد پدینگتون دادم و ازش تشکر کردم ولی وقتی دیدم در این فروم بیشتر کاربران عادت به تشکر ندارن شدم مثل بقیه!

(۱۳۹۷/۷/۳۰ عصر ۰۵:۱۲)هیس هیس نوشته شده: [ -> ]

...ولی وقتی دیدم در این فروم بیشتر کاربران عادت به تشکر ندارن شدم مثل بقیه!

البته من فکر می کنم دلیل کم بودن تعداد لایک (تشکر)  این است که مثلا از آمار بازدید  روزانه 2000 نفر حدود 95 درصدشان , بازدیدکننده مهمان هستند که امکان لایک و تشکر ندارند , چون لایک در اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام و فیسبوک و ... رایج شده است و در فروم ها و انجمن ها بدون عضویت نمی توان لایک کرد. مراحل عضویت هم در کافه نسبتا سخت تر است و به همین دلیل با وجود اینکه فروم ها در جستجوگر گوگل خیلی سریعتر و بهتر پیدا می شوند اما لایک گذاری سخت تر است.

اما از نظر فنی پیگیری باید کرد که راه حلی مناسب پیدا شود .

در حال بررسی هستیم .

بسیار عالی. با سپاس از شما دوست گرامی.

با سلام خدمت دوستان ،و تشکر از دوست بسیار عزیزجناب الکترو پیانیست بابت طرح این پیشنهاد و البته پاسخ منطقی سایر دوستان، بنظر بنده البته شرط گذاشتن عضویت برای دانلود مطالب شاید باعث کاهش آمار بازدید از فروم باشد(از آنجایی که اکثر ما ایرانیها حاضری خور تشریف داریم) و نیز باعث می گردد عضویت در تالاری که نزدیک به یک دهه با خون دل خوردن اساتید تبدیل به یک سمبل سینمایی در دنیای مجازی ایرانی گشته ،  به عملی بی ارزش تبدیل شود.( چنان که دوستان واقفند  بسیاری از کاربران تالار تنها برای شناسایی یک فیلم یا یک موسیقی به عضویت کافه در آمده فعالیتشان به همان مطلب ختم میشود )

لذا نظر من این است اگه بشود برنامه ای نوشت که پس از کلیک بر روی لینک و قبل از ورود به صفحه ی مربوطه به صفحه ای  رابط شامل فیلد های اجباری عنوان کاربری و ایمیل برای ثبت تشکر  متصل گردیم  بگونه ای که عنوان کاربری جزو لایک کنندگان مطلب ثبت شود  و یا اینکه بافعال گردانیدن لینک تشکر برای عموم بازدید کنندگان ، که دوباره با کلیک بر روی آن عنوان کاربری و ایمیل جزو فیلدهای اجباری باشد و قس علی هذا ،شاید گره کار باز شود.

ظاهرا دوستانی چون جناب لرد و هیس هیس و.. از دوستان تازه وارد هستند و خبر ندارند که همین چند سال پیش ماجرای لایک و هر پستی چندتا لایک خورده و کی بیشتر لایک می کنه و کی بیشتر لایک خورده و اونایی که لایک کردن چرا بیشترشون اسمشون سه چار هجاییه و چرا یه عده پستای یه عده رو بیشتر لایک می کنن و چرا یه عده پستای هیشکی رو لایک نمیکنن و چرا این طرفیا پستای اون طرفیا رو لایک می کنن اما این وریا پستای اون وریا رو لایک نمی کنن و چرا یه عده فقط می خونن و لایک نمی کنن و چرا یه گروهی نخونده لایک می کنن و چند درصد از پستای فلانی چندتا لایک خورده و کی بیشتر پست کی رو لایک کرده و....و... لایک و... لایک و... لایک و...!!!  چنان بلایی سر کافه اورد که محمود افغان سر اصفهان نیاورد!!! هنوز اثرات اون ماجرای لایک در اینستاگرام و سایر محلات این شهر مجازی قابل مشاهده است ترکش هاشم تو بدن این قدیمی ترین عضو کافه مونده!!

حالا این دوستان تازه واردن شما که خودت پیر دیری جناب سروان شما دیگه چرا؟؟؟

(۱۳۹۷/۸/۶ عصر ۰۱:۳۳)rahgozar_bineshan نوشته شده: [ -> ]

پیر خودتی ... :llerr

(۱۳۹۷/۸/۶ عصر ۰۱:۳۳)rahgozar_bineshan نوشته شده: [ -> ]

ظاهرا دوستانی چون جناب لرد و هیس هیس و.. از دوستان تازه وارد هستند و خبر ندارند که همین چند سال پیش ماجرای لایک و هر پستی چندتا لایک خورده و کی بیشتر لایک می کنه و کی بیشتر لایک خورده و اونایی که لایک کردن چرا بیشترشون اسمشون سه چار هجاییه و چرا یه عده پستای یه عده رو بیشتر لایک می کنن و چرا یه عده پستای هیشکی رو لایک نمیکنن و چرا این طرفیا پستای اون طرفیا رو لایک می کنن اما این وریا پستای اون وریا رو لایک نمی کنن و چرا یه عده فقط می خونن و لایک نمی کنن و چرا یه گروهی نخونده لایک می کنن و چند درصد از پستای فلانی چندتا لایک خورده و کی بیشتر پست کی رو لایک کرده و....و... لایک و... لایک و... لایک و...!!!  چنان بلایی سر کافه اورد که محمود افغان سر اصفهان نیاورد!!! هنوز اثرات اون ماجرای لایک در اینستاگرام و سایر محلات این شهر مجازی قابل مشاهده است ترکش هاشم تو بدن این قدیمی ترین عضو کافه مونده!!

برادر ، لطفا از اصل ماجرا دور نیفتین. من اصلا دنبال این نیستم که چند تأ لایک یک پست میخوره. من دنبال این هستم که جلوی دانلود‌های بی‌ رد و نشان گرفته بشه. در ضمن هیچ اشکالی نداره اگر کسی‌ اثری رو دانلود میکنه به نشانه احترام لایک کنه. 

آدرس های مرجع